Wpis z mikrobloga

Nie wiem #!$%@? dlaczego ja w ogóle patrzę na ten tag #przegryw ale czytając Wasze historie i wpisy zastanawiam się - czy nikt z Was jeszcze nie wpadł na pomysł wspólnego spotkania się ludzi przegrywu? Może się boicie, może się wstydzicie ale tutaj przecież są podobni do Was, którzy czują to samo. Weźcie się w garść i zróbcie #!$%@? pierwsze w historii wyjście Przegrywów z #przegrywu

  • 15
@Bochun dzięki! Co nie zmienia faktu, że jakby miało miejsce takie spotkanie to założę się że przyszłyby osoby z tej „mniejszości” nie trollujacej. Komu chciałoby się marnować czas żeby iść na jakieś spotkanie i trollowac? :D
@Bochun: Trollowanie w internecie a w rzeczywistości to dwie różne rzecz. Jeżeli ktoś naprawdę potrzebuje relacji i nawet jest to 1/4 społeczności tego tagu to zobaczcie jakie możliwości poznać ludzi z całej Polski.
Pozatym do niczego nie namawiam, tylko się pytam ale widzę chyba ze to jest to o czym mówi @spiaca_kapibara
@dominikos: Wydaje mi się, że to się tak prosto nie dodaje- osoba samotna i inna osoba samotna, które chcą się spotkać na siłę i łączy ich tylko i wyłącznie głód spotkania kogoś dają w sumie dwie osoby samotne. Tylko wtedy są jeszcze bardziej sfrustrowane, a nie tworzą parę przyjaciół lub partnerów. Stąd wiele randek w ciemno jest nieudanych itd.