Wpis z mikrobloga

Czy teraz kupując na StockX dostaje się cło lub inne dodatkowe opłaty? Wiem, że kilka lat temu było to losowe, czasem się dostawało a czasem nie. Kiedyś czytałem, że StockX miał chyba wchodzić do Europy czy coś takiego. Ktoś coś wie lub kupiwal ostatnio?
#streetwear #modameska
  • 15
  • Odpowiedz
  • 0
@grubypajonk: Da się jakoś sprawdzić skąd jest dany but w danym rozmiarze? W momencie zakupu buty ida od właściciela do StockXa i od nich do mnie czy StockX już je ma u siebie?
  • Odpowiedz
  • 0
@grubypajonk: Tak, szukam Nike Tailwind IV w biało-zielono-żółtej kolorystyce, bodajże Volta. Na polskich stronach są tylko małe sizy, ja niestety mam 46 i ciezko znalezc. Sprawdzałem też na zagranicznych sklepach ale również nic, polskie grupki tez nic nie maja tak samo Allegro/olx/vinted.
  • Odpowiedz
@wdzsww: cena buta+ 17,5$ przesyłka+ opłata za transakcję. Ze stocka nie zamawiałem, bo nie byli w stanie zweryfikować adresu zamieszkania, ale sądzę, że dwa tygodnie to maksimum ile idzie paka
  • Odpowiedz
@wdzsww: to co zapłacisz do stockx to cena finalna, już potem nie będzie cła na 100%. kupowałem pare razy na stockx i od 7 do 13 dni paczki dochodziły
  • Odpowiedz
@176cxa12: Siema, jeżeli sprzedasz coś to dostajesz od nich do wydrukowania etykietę do naklejenia na pudełko oraz kartki które musisz wrzucić do środka paczki. Paczke możesz nadać w każdym punkcie Ups albo Ups acces point (dużo tego jest)
  • Odpowiedz