Wpis z mikrobloga

Piękna to była gra, nie zapomnę jej nigdy. Jeśli lubicie gangsterskie klimaty, postacie do których można się przywiązać i świetną fabułę, to gorąco polecam.
Yakuza 0 wskakuje do mojej topki gier, będzie tam w towarzystwie RDR2, Days Gone, trylogii Wiedźmina i Death Stranding.
#gry #yakuza #pcmasterrace #xbox #ps4
Amenotejiikara - Piękna to była gra, nie zapomnę jej nigdy. Jeśli lubicie gangsterski...
  • 11
  • Odpowiedz
@Amenotejiikara: Nienawidzę Yakuzy. Znaczy - bardzo lubię. Ale przez parę mankamentów jej nienawidzę, bo nie jestem w stanie w to grać. Już nie mówię o rzeczach typu brak voice actingu w 2020 roku, bo no to są już japońskie jaja, ale w Zero mnie akurat zdenerwowało co innego - przez dobre 8h (może więcej?) gra skacze. Wybija z rytmu. Pierw zaczynamy jako Kiryu, dzieją się rzeczy, fajnie, wciąga, nawalamy się, potem
  • Odpowiedz
@marcinka: na pewno zagram, chcę koniecznie zobaczyć co się dzieje dalej. 0 i Kiwami pierwsza część są w gamepassie, Kiwami 2 jak nie wyjdzie tam również to kupi się na steamie.
Nie wiem jak tam kolejne części na PC ale najwyżej kiedyś się ogarnie na PS5.
  • Odpowiedz
@Amenotejiikara: też jestem mega fanem od niedawna. Mam wszystkie części 0-6. Jestem obecnie na remasterze 3. Gameplayowo na razie 2 najlepsza ale fabularnie to 0. 3 ciężko sie gra bo to gra z ps2 i tylko rozdzialka jest podbita. Gram na ps4 jak coś.
  • Odpowiedz
@Policjant997: Mój też nie jest idealny ale dobrą opcją w tej grze jest to że można pauzować cutscenki żeby móc sobie to na spokojnie przeczytać albo przetłumaczyć jak czegoś się nie wie. Gdyby nie to też miałbym ciężko
  • Odpowiedz