Wpis z mikrobloga

@windykator74: Żona ma Appla 5, sam też trochę go nosiłem i ogólnie to eeeh. Siri fajna, bo sobie można posprawdzać rzeczy, można płacić w sklepie (ale trzeba dziwnie wygiąć nadgarstek więc nie używa), bateria dramat bo trzeba codziennie ładować. Tarcz do wyboru jest może z 15 (+ można je modyfikować np. przesuwać różne wskaźniki albo zamiast pogody dać tętno itd). Żadna mi się w sumie nie podoba xD
Można za jego
@windykator74: jak masz iphonea to tylko applewatch.
Jak androida to poszukaj czegoś innego z Androidem.
Jak szukasz Smart zegarka to masz wybór Polarów, Garminow i Casio (ciekawy model GBH1000 GShock, z monitorem serca i GPS oraz funkcjami powiadomień z telefonu)
@semar201: taaa też miałem fazę na takie zegarki i przerabiałem temat ( ͡° ͜ʖ ͡°) fajnie się mówi, w praktyce najprostsza funkcjonalność jak połączenie z zegarkiem i wspomniane powiadomienia nie potrafią dobrze działać.

@windykator74: mam czwórkę, jeśli ma działać z iOS to nic innego niż apple watch się nie nada... nawet nie zawracaj sobie głowy xiaomi stratosami i innymi gównami, ew. zamów na necie, żebyś mógł
@kebab_z_kota: mam fossila ponad pół roku i nie narzekam. Powiadomienia działają dobrze, mogę sprawdzać ostatnie powiadomienie, 3 przyciski do ustawienia własnych funkcji no i nie trzeba ładować codziennie bo po tych kilku miesiącach mam 96% baterii :)

Jaki model miałeś w hybrydzie?
@semar201: no to spoko, ale mówimy o używaniu z iphone? bo to na tym polu są często problemy ze stabilnym połączeniem. Do tego ograniczone możliwości ze względu na soft - odczytując powiadomienie niekoniecznie odznacza się na telefonie jako przeczytane. Nie wiem czy to co piszę jest aktualne, jakieś dwa lata temu się tym ostatnio interesowałem.

Miałem zegarek Tommy HIlfiger (iks de) model th24/7 i mi się mega podobał, ale miał przypadłość,
kebabzkota - @semar201: no to spoko, ale mówimy o używaniu z iphone? bo to na tym pol...

źródło: comment_1593938229MvqGznklSklIPR6331ofQz.jpg

Pobierz