Wpis z mikrobloga

@cierpkiezale oświeć mnie zatem. Póki co znajduję wpisy z jednej i drugiej strony "oooo jaka ta druga strona zła i niedobra". "#!$%@? przegrywy typowe polaczki" albo "ale płodne Julki i kukoldy".
@Absydion: A dlaczego mamy Ci coś tłumaczyć? Wpadasz tutaj, obrażasz ludzi i liczysz, że wyprowadzimy Cię z błędu. Jesteś zwykłym ignorantem który hejtuje coś, czego nie zna i nie rozumie. Wbij na reddit, przeczytaj "belkę" albo inne strony założycieli ruchu, wróć i wtedy będziemy dyskutować o konkretach. Wbiłeś na imprezę na której nikogo nie znasz z pytaniem "czy wszyscy jesteście idiotami?" i jak nikt się z Tobą nie zgadza to jeszcze
@To_ja_moze_pozamiatam jeju ale agresywna jest ta strona sporu xD nikogo nie nazwałem idiotą, pytam grzecznie o co chodzi w tym konflikcie bo spotkałem się z jakimiś wpisami gdzie obie strony się wyzywają. Dlaczego podchodzicie do tego z takimi emocjami? XD
@Absydion: Nie. Ty wbiłeś tutaj z jakimś założeniem które robi z nas idiotów. Dopiero potem zacząłeś pytać o co chodzi. Tłumaczę tylko, że trzeba było od tego zacząć. Ruch TRP jest dość obszerny i skomplikowany. Raz, że ludzie dyskutują w jego kręgach o pewnych niuansach a dwa- walczą z idiotami którym się wydaje, że redpill to plucie na kobiety. Przychodzą tu tacy i psują opinię (tylko to jest dla Ciebie jakimś
@To_ja_moze_pozamiatam nie idę tam bo tam po prostu nie nie wchodzę i nie stoję po żadnej ze stron tylko na podstawie tego co widzę zadaję pytanie. Otagowałem chyba obie grupy, feministki jak i Was (mam nadzieję że jesteś jednym z przedstawicieli tego ruchu żebyś się zaraz znowu o coś nie dosrał że zaliczam Cię do grupy do której nie życzysz sobie należeć czy coś). Wbiłem tu zadałem pytanie obu grupom bo serio