Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim fanom gier zespołowych.
Mam dla was informacje. Uruchomiliśmy start-up zrzeszający fanów sportów zespołowych ( piłka nożna, koszykówka, siatkówka). Serwis ma na celu pomóc w organizacji kompletowania zespołu do gry.
Czy nie zdarzyło się Wam że na jedną piłkę zapisywaliście się na FB, na inną na Wykopie kolejną jeszcze gdzieś indziej ? Wszystkie wydarzenia były rozproszone w kilku miejscach ? Ja tak miałem dlatego właśnie powstał Harataj.pl
Kilka szybkich kroków pozwoli dodać wydarzenie i nim zarządzać ( dokładniejszy opis w faq.
Dostępna jest również wyszukiwarka ( wydarzeń publicznych ). Z racji tego że serwis zaczyna dopiero swoją działalność nie ma w nim za wiele dostępnych wydarzeń. Dlatego właśnie piszę do Was ! Im będzie nas więcej tym łatwiej będzie znaleźć jakąś gierkę !.

Serwis jest w 100% darmowy i będzie dalej się rozwijał. A może to Ty masz pomysł co powinno się znaleźć jeszcze na hataraj.pl ? - jeśli tak to napisz.

Jeśli mielibyście jakieś pytania / propozycje / uwagi piszcie śmiało.

Tak więc do następnego Haratania. (σ ͜ʖσ)

#poznanpilkekopie #siatkowka #koszykowka #pilkanozna
  • 4
@Pociongowy: Zupełnie o tym zapomniałem - Dzięki !. Faktycznie 15 min przed rozpoczęciem meczu jest losowanie drużyn co pozwala eliminować sytuacje w stylu:

- (np. Marian):Wybieraj !
- (np. Tadeusz) Ja wybierałem ostatnio, Ty wybieraj
- (np. Marian): Ja nikogo nie znam, niech ktoś inny wybiera
- ... 5 min później .... (ktoś z boiska) No to gramy czy nie ?

Śmieszne ale prawdziwe i nie tak rzadko spotykane :D