Wpis z mikrobloga

Pierwszy etap wykopowego konkursu, ze sporymi problemami wynikającymi z wielu przyczyn, ale dobiega końca. Teraz czas na drugi który będzie znacznie lepszy jakościowo i mam już nadzieję bez najmniejszych wad i uszczerbków. Ale mam też dla was ciekawą informację na początek, otóż na początek sprawdziłem dwie statystyki w bazie danych. Pierwsza to procent poprawnych odpowiedzi dla kobiet, mężczyzn i niezidentyfikowanych oraz ta sama statystyka ale dla użytkowników którzy udzielili odpowiedzi na co najmniej 30 pytań w danym teście.

Moje pytanie brzmi: Kto według was wygrał w poszczególnych z tych dwóch kategorii? :) Odpowiedź na pytanie zostanie udzielona niebawem podczas prezentacji podsumowania pierwszego etapu, ale chciałbym znać wasze przewidywania.

#najmadrzejszywykopek #najmadrzejszywykopowicz #propsydlabramkarza
  • 14
  • Odpowiedz
@zurawinowa: Oj źle to zabrzmiało :) Chodziło mi o to że udzieliłaś aż 36 odpowiedzi na 40 pytań, to jedna z wyższych ilości w ogóle...

@Paralotnia: Na swoją obronę mogę powiedzieć że byłem zawalony robotą i najwidoczniej musiałem przegapić. Przepraszam :<
  • Odpowiedz
@MistrzuYoda: W badaniach podobno średnio różnice między mężczyznami a kobietami są niewielkie, natomiast u mężczyzn jest większe odchylenie standardowe, więc stawiam na lepszy wynik dziewczyn średnio i facetów wśród tych którzy odpowiedzieli na min. 30 pytań.
  • Odpowiedz