Wpis z mikrobloga

@thexDguy: Wyszło mi Konserwatywny Liberalizm wiec nie wiem skąd twój przysryw, uwielbiam punktowanie wyborców Konfederacji i wytykanie im nieścisłości, pochwal się swoimi preferencjami poiltycznymi to zobaczymy jak tam sa konsekwentni. Bosak został kandydatem Konfy i twoje szczekanie nic nie zmieni.
@Adix: preferencje neoliberalne
w obecnych wyborach to najbardziej Żółtek, ale chłopina się nie nadaje, nie ten typ osobowości - więc głosuję by paraliżować obecny rząd.

ingerencja państwa w sprawy światopoglądowe, interwencjonizm i autorytaryzm
tym jest konfederacja.
@thexDguy: Tak, w wywiadze z Żółtkiem są przytaczane statystyki i liczby, a ów jego mość rzuca się jak ranny jeleń bo nie wie jak sie wytłumaczyc z własnych wtop.
@thexDguy: Halo tu ziemia! Nie przypominam sobie bronienia Bosaka, który uważam ma zjazdy w lewo. Jednak chyba nie aż na tyle duże że został wspólnym kandydatem Konfy.
@thexDguy: Ale cżłowieku, mam wrażenie że się do mnie srasz że Konfa wystawiła Bosaka, uważam że najlepszy był by Dziambor ale co ja mogłem zrobić?
@Adix:

Bosak prezentował Konfederacje

jak ze ścianą xD
To co prezentuje Bosak jako kandydat to wypowiedzi i pomysły Bosaka. xD

Reprezentujesz sobą to co mówisz, witamy w świecie dorosłych ludzi.
@thexDguy: Nie podpisywanie jakichkolwiek podatków to z pewnością postulaty czysto narodowe a nie wolnosciowe od ludzi Korwina, przestan piepszyc jak potłuczony. Duże wsparcie dla Bosaka od Mentzena czy Dziambora to też z pewnoscia przykrywka narodowców. Nie przyzwyczajaj się do Żółtka, bo ów pan bardzo chce wstąpić w szeregi Konfederacji a wtedy mózg ci zlasuje.
@Adix:

Nie przyzwyczajaj się do Żółtka

nie zamierzałem

bo ów pan bardzo chce wstąpić w szeregi Konfederacji a wtedy mózg ci zlasuje.

więc będziemy mieć kolejnego pseudowolnościowca, który #!$%@? się dla minimalnego poparcia.
@thexDguy: Naprawde? Chcesz być z reprezentantem na poziomie popracie 0,20%? Chyba warto isc na jakies kompromisy zeby np. zlegalizowac dragi, liberalizacja broni palnej, zlikwidowanie podatku dochodowego, przywrocenie kary smierci. Mam wrazenie ze sie obraziles na caly swiat, z takim podejscie absolutnie nic sie nie zmieni. Zobacz jakie popracie ma Konfederacja, a PIS sie obsrał i VAT tnie zeby wyzebrac popracie dla Dudusia.