Wpis z mikrobloga

  • 0
@dobrzecisiewydaje: pożyczka była na bieżące koszty a dofinansowanie na pokrycie kosztów prowadzenia działalności ( ͡° ͜ʖ ͡°) to właśnie coś innego. Pożyczka to 5k a dofinansowanie 3x po ok.2k.

@klokupk: PFR to też co innego. Poza tym PFR wyplaciło w kilka dni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PepeXD: ja złożyłam i po 1.5mies mi napisali odmowę ale to akurat nie Wrocław tylko inne duze miasto xd ale generalnie wszystkie wnioski czy to zus czy pup przechodziły szybko tylko ten długo mielili
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PepeXD: a bo jestem na takie grupie na fb o działalności gosp. i przeczytałam że ktoś dostał dotacje nie mając odniesienia rok do roku i się tam gdzieś dowiadywał. A ja miałam w momencie składania 11 mies działalność. W odpowiedzi napisali mi odmowę że trzeba mieć w praktyce 14 miesięcy działalność żeby się odnieść tam np. lipiec sierpień 2019-2020, wiec czekam i złożę za 2 miechy
  • Odpowiedz
@PepeXD: Wniosek na dofinansowanie złożyłem 4 maja a odpowiedz listownie dostałem na koniec czerwca ;p i do dzisiaj nie wpłynęły żadne środki na moje konto. W piśmie była tylko informacja, ze wypłacą środki w 3 transzach od maja zaczynajac, ale nie napisali kiedy ;)
  • Odpowiedz