Wpis z mikrobloga

@jutokintumi: ja dałem sobie spokój przy drugim sezonie. Trzeba sobie chyba notatki robić, albo po jednym odcinku oglądać, bo nie można na chwilę wzroku oderwać od ekranu, bo się akurat okazało że dziadek był jednocześnie swoim synem, ciotką i klaunem w objazdowym cyrku XD Fajny pomysł na fabułę, IMO całość dosyć przekombinowana, może bym zmienił zdanie, gdybym oglądał od A do Z bardziej zaangażowany.

Tymczasem wracam do ostatniego sezonu Gomorry -
  • Odpowiedz
  • 0
@callmepuppy ja pierwszy sezon jeszcze ogarnąłem ale po długiej przerwie jak wyłączyłem drugi to przypomnieć sobie o co tam chodziło to już za wiele
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 28
No pamiętam jak mojej zacząłem tłumaczyć i wyszło mi z ust coś takiego "czekaj czekaj bo to było tak już Ci wszystko tłumaczę, Jonas jest synem Michaela, który będąc wcześniej Mikkelem jest bratem jego ukochanej, co czyni go synem swojego szwagra? #!$%@?... Chyba tak to było" i wzrok mojej różowej jak ten mem z Jerrym.
MirkoAgresor - No pamiętam jak mojej zacząłem tłumaczyć i wyszło mi z ust coś takiego...

źródło: comment_1593672820WEa66lyDf3YRXn7w97wsVK.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@jutokintumi: no dobra jest tyle memow i wpisow o niezrozumieniu i oglądaniu po kilka razy,a kto byl taki madry jak ja że po jednym obejrzeniu wie kto jest kim i kiedy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz