Wpis z mikrobloga

Kolejny spam w tagu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dużo prac będę robił sam na budowie i wkurza mnie wymiatanie pyłu/kurzu/drobnego gruzu miotła. Zastanawiam się nad jakimś odkurzaczem co to ogarnie. Kupował ktoś z was na swoją budowę takowy sprzęt?
#budujzwykopem
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zastanawiam się nad jakimś odkurzaczem co to ogarnie. Kupował ktoś z was na swoją budowę takowy sprzęt?


@haxxx: masz do wyboru kilka opcji:
1) z castoramy za jakieś 300,-
2) coś z makity bosch za około 500,-
3) około 1000,- z
  • Odpowiedz
@haxxx: Zastanawiałem się nad zakupem odkurzacza i po przeczytaniu pół internetu dowiedziałem się ze za coś co nie rozleci się po roku czy dwóch trzeba dać 2k. Raz w tygodniu małżonka robi sobie wycieczkę na działkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dzazzio: nie, bez przesady :) Kwestia co potrzebujesz:
- pyły z podłogi czy gipsu, minimum 1000,- nie kupisz nic co działa dobrze i dłużej niż kilka minut bo filtr się w momencie zapycha
- woda, grubszy gruz, kurz, samochód, większe trociny, da radę za około 500,- wspomnianego Boscha lub Makitę.
  • Odpowiedz
@dzazzio: to zobacz na tego Lavora, taniej się nie da i ma automatyczny otrząsacz, pytanie jak z jego wydajnością (otrząsacza) jeżeli kiepsko to pozostaje tylko coś za 2k jak napisałeś ale chyba bym zaryzykował.
  • Odpowiedz
@ksiak: miało to sen kiedy planowałem zakup żyrafy, ale mam dobry kontakt na wynajmem zestawu w atrakcyjnej cenie. Wyleczyłem się już, wole dać żonie 500plnow za rok sprzątania xD
  • Odpowiedz
ależy jakie to pyły zjw swoim nawet kominek czyszczę i jest nie do zajechania


@eXe1987: spróbuj to robić przez godzinę, to znaczy przez 60 minut wciągaj pył z kominka z gipsu itp, daj znać co z tego wyszło. Tylko bez żadnych separatorów.
  • Odpowiedz
@haxxx: Panie kochany tez tak myślałem, za 500 to kupisz „ładnego” karchera nawet, ale jak pooglądałem na yt to się nadaje do sprzątania garażu a nie prac budowlanych :) @ksiak: o właśnie, uciekła mi ta nazwa firmy. Starmix to już taki top odkurzaczy.
  • Odpowiedz