Wpis z mikrobloga

Część 4 i ostatnia na temat Atomwaffen Division.
W poprzednim wpisie omówiłem temat zakonu O9A. Nie wszystkie szczegóły tego ruchu oczywiście omówiłem i porzuciłem kwestie mrocznych bogów i innych ich wierzeń. Nie o nich jest jednak ta seria więc skupmy się na konkretach. Pewnie niektórzy z was się zastanawiają co oni w ogóle mają do czynienia AD poza nazizmem i dążeniem do destabilizacji systemu. Ano sporo, a to za sprawą Tempel ov Blood który jest swoistym odłamem ONA. Tyle, że dużo gorszym.

Zacznijmy od ważnej kwesti powiązań ToB z Koreą Północną za sprawą Rural People’s Party. Co to takiego? To pro-północnokoreańska grupą, sympatyzująca z innym znanym i nieżyjącym już sekciarzem Jimem Jonesem. Byli pozornie lewicowi, z powodu ich oddania dla północnokoreańskiego reżimu, ale w istocie byli białymi supremacjonistami łączącymi antysemityzm oraz rasizm z kultem Kim Jong Ila. Nie badałem sprawy zbyt jasno ale można ich pozornie określić mianem nazboli dążących do ustanowienia białego czysto rasowego komunistycznego supermocarstwa. Wszystko to się wiązało z apokaliptycznym kultem. Ostatecznie Korea Północna odcieła się od nich.

Są wskazówki które sugerują, że za RPP i ToB stoją ci sami ludzie. Zresztą na filmach czy zdjęciach Tempel ov Blood pojawiają się komunistyczne symbole. A teraz przejdźmy wreszcie do Atomwaffen Division. Jakich czas temu rozpoczęła się drama w związku z rzekomym ich infiltrowaniem przez satanistów z O9A. Niektórzy członkowie AD robili sobie zdjęcia na tle książki Iron Gates. Jest to post apokaliptyczna książka w której występuje motyw pedofili, tortur czy morderstw wydana właśnie przez ToB. Samo AD na swoich plakatach często propagowali postać Stalina czy Korei północnej.

Koło się zamyka. Atomwaffen Division to chyba najdziwniejsza i najbardziej mroczna organizacja z jaką miałem przyjemność się zapoznać. Na tym jednak ich źródła inspiracji się nie zamykają. Dochodzi również kwestia innej satanistyczno gnostycznej organizacji zwanej Current 218. Są jeszcze bardziej radykalni niż O9A. Chcą urzeczywistnić w naszym świecie chaos który miałby być ich zdaniem nieskończenie wymiarową płaszczyzną możliwości, w przeciwieństwie do kosmosu, który ma tylko trzy wymiary przestrzenne i jeden liniowy wymiar czasowy. Głoszą, że w porównaniu z liniowym czasem kosmosu chaos można opisać jako ponadczasowy, ponieważ nie jest zawarty ani ograniczony przez czas jednowymiarowy i bezkształtny ze względu na jego ciągle zmieniającą się i nieskończoną liczbę wymiarów przestrzennych.

Są też przekazy, że z Current 218 powiązany jest także Dugin ale ta persona zasługuje na również na osobne wpisy. Kolejnym źródłem inspiracji był Kościół Procesu Sądu Ostatecznego. Kolejna dość nietypowa satanistyczna sekta która miała by być powiązana z Charlesem Mansonem. Tych inspiracji można byłoby doszukiwać się znacznie więcej ale myśle, ze nie ma takiej potrzeby. Widzimy, że Atomwaffen Division nie jest zwyczajną organizacją terrorystyczną o charakterze skrajnie prawicowym lub lewicowym. W swoim szeregach miała również skrajnych islamskich czy chrześcijańskich fundamentalistów. Ich celem jest chaos za pomocą wszelkich środków by doprowadzić do upadku świata zachodniego. Wychwalanie morderców, zbrodniarzy to tylko wyraz afirmują wszelkie nieakceptowalne rzeczy w odrębie naszego społeczeństwa. Ciężko ich przez to potraktować poważnie i inaczej jak bande szaleńców.

I tymi słowami kończe ten cykl tych wpisów na ich temat.

#anarchia #faszyzm #dktcich #satanizm
#antykapitalizm
#nacjonalizm
#nazizm
  • 1
@Al-3_x: Chcą urzeczywistnić w naszym świecie chaos który miałby być ich zdaniem nieskończenie wymiarową płaszczyzną możliwości, w przeciwieństwie do kosmosu, który ma tylko trzy wymiary przestrzenne i jeden liniowy wymiar czasowy. Głoszą, że w porównaniu z liniowym czasem kosmosu chaos można opisać jako ponadczasowy,

Już ich lubie ( ͡° ͜ʖ ͡°)