Wpis z mikrobloga

#studbaza #chcepogadac (zwłaszcza z "mistrzem warunków" oraz "mistrzem warunków warunków""

Piszę podanie o przedłużenie terminu na oddanie licencjatu. Czy w uzasadnieniu mogę wpisać że opóźnienie wynika z powodu konieczności podjęcia pracy, spowodowanej epidemią COVID-19, czy raczej nie będzie to mile widziane? Wiem że w normalnych warunkach by to zostało za lekką obelgę uznane, jednak no obecnie sytuacja jest inna.

Uzasadnienie wystarczy w 2-3 zdaniach, czy powinnam się rozpisać na pełne miejsce (3000 znaków)?

Do tej pory miałam podczas pięciu semestrów jeden raz drugi termin, i zero warunków, więc każda rada mile widziana.
  • 17
@gicoh: W moim niestety jest wymagane. Co byś mirku na moim miejscu w to wpisał? Prawda jest taka, że ugadałam z promotorem że od marca się tym zajmę, jednak zaraz potem była epidemia, rozsypałam się psychicznie, po 3 tygodniach ogarnęłam się, ale nie miałam dostępu do bibliotek zbytniego, i musiałam podjąć pracę, bo finansowo dostałam, co dodatkowo nie ułatwiało.
"Prośbę motywuję utrudnionym dostępem do materiałów źródłowych przez epidemie COVID-19, jak również problemami osobistymi wynikającymi z sytuacji epidemiologicznej."

Przejdzie, czy będą mnie nachodzić, a cóż to są za problemy?
@gicoh: @Hepar: @zuric:
@gicoh: Często argument o sytuacji materialnej nie sprawdza się bo motywują to tym że jak chcesz pracować to mogłeś pójść na studia zaoczne, dodatkowo są różne pomoce materialne itp
@MMARS: Od kwietnia to ja jak mały samolocik latam w te i na zad.

Podanie poszło. Napisałam tylko o utrudnionym dostępie do materiałów źródłowych wynikających z epidemii covid 19. Jak nie przyjmą, to złożę o powtarzanie roku. Dziękuję za rady każdemu!