Wpis z mikrobloga

@Tyraxor: jeśli chodzi o masturbacje to nie wiem ale spójrz na wiek inicjacji seksualnej w panśtwach zachodnich, myślę, że może być to wynnikiem potwornej ideologii LGBT
  • Odpowiedz
@GrafikaUltraHaDe: Więc coś tam zrozumiałem
1 książka została wycofana z rynku dłuższy czas temu
2 książka nie była podstawą nauczania w żadnym kraju
3 brak informacji w jakim wieku ma być odbiorca
Więc ja nie wiem co ty krytykujesz teraz. Że ktoś wydał książkę z obrazkami o erotycznym zabarwieniu? Więc pytam gdzie to masturbowanie dzieci. Jeżeli tak się dzieje, to powinieneś mieć masę dowodów na to.
  • Odpowiedz
@Rafal90 nie na temat, więc kasuję. Czy potrafisz pokazać minimalnie wiarygodne źródło które twierdzi że uczy się masturbacji w szkołach zachodnich? WHO ma swoje zalecenia, których nie rozumiesz. Ale jeżeli rzeczywiście masturbują 4 letnie dzieci to jestem ciekawy gdzie o tym wyczytałeś.

Tym razem nie usunę jeżeli podasz to o co proszę, i nie będziesz wyzywał
  • Odpowiedz
@Tyraxor: Ale dzban z ciebie, przecież ci wstawilem źródło czyli WHO a ty usuwasz mój komentarz bo napisałem prawdę. Przez takich jak ty będe tępił lewactwo i namawiał na głosowanie na Dude choć w pewnym momencie byłem juz za ślubami dla homo ale widze że nie ma z kim gadać.
  • Odpowiedz
@Rafal90: Nie napisałeś żadnego dowodu, tylko twoją ostro wykrzywioną i chorą interpretację która nie jest nigdzie praktykowana. Ale skoro jest tak wg. ciebie to powinieneś mieć setki źródeł na ten temat. Mi wystarczy jedno wiarygodne.
  • Odpowiedz