Wpis z mikrobloga

Oczywiście wykop okazał się społecznością #spermiarz i #bialyrycerz co będzie bronił #p0lka przed złym wykopkiem. Prawda jest o wiele brutalniejsza, dla kobiet osoby 1-5 to podludzie, plankton, albo odpady nie nadające się na przetworzenie. Grupa 6-7 – do której ja się zaliczam – jest akceptowana przez p0lki, co nie mają szans na #chada i muszą się zadowolić półśmieciem albo odpadem co nadaje się na przetworzenie

Jednak grupa 6-7 ma gorzej niż 1-5, gdyż nie możemy odróżnić trolingu od realnych działań. Około 30% p0lek kocha się znęcać nad #przegryw dając im szanse. W przypadku 6-7 ciężko jest nam odróżnić trolla od prawdziwego zainteresowania. W przypadku p0lki z którą miałem przyjemność wszystko szło zgodnie z szablonem, niby dobrze nam się rozmawia, niby mamy się spotkać i nagle coś jej wypada. Fakt, że podała inny termin nic nie mienia bo by go też przesunęła. Dlatego trzeba było ukrócić heheszki zmywarki w zarodku a nie bawić się z p0lką w podchody.

Białe-rycerze zamiast się burzyć, powinni zaakceptować, że większość ludzi i kobiet [hehe, oczywiście, że kobieta to człowiek] jest złych i nie warto w nich inwestować, jeżeli stają się uciążliwi. Szczególnie gdy jesteś na dole drabiny społecznej.
#tinder #badoo
  • 7
  • Odpowiedz
@Pol12345: Skala 6-7 nie jest stała, dla jednej jesteś 5, dla innej 6, dla innej 7 a może nawet 8. Jak będziesz reagował nerwowo i frustrował się o byle co, to możesz być i 9 i nic Ci to nie da, teraz jakiś gość zrobił eksperyment ze zdjęciem modela, acz pisał jak ostatnia ciota (co pewnie sprawiło, że fejk było czuć z daleka) no i zgadnij jaki miał progres -
  • Odpowiedz
@MatiKosa: taa nie graj kim nie jesteś. Mam 25 lat. Wiadomo że na Tinderze masz pełno dziewczyn w wieku 18-20 lat. Mając napisane w profilu prawdę o swoim wieku, że mam 25 lat to miałem ledwie 2 pary i w dodatku jedna z tych dwóch par to był bot. Więc tyle z pozytywów bycia sobą.... Wyglądam na chłopaka bardziej niż na mężczyzne więc zmieniłem sobie ze mam 20 lat. Nagle
  • Odpowiedz
@Edenes: No bo te młode szukają chłopaków w swoim wieku bardziej, typu 18-22 albo 18-24, Ty wpadasz już w kolejny zakres. Zresztą, masz te dodatkowe pary i co: ile z nich przekonwertowałeś w prawdziwe spotkania/relacje? Jeśli żadnej, to par możesz mieć i 500, ale różnicy nie ma żadnej, poza tym, że możesz się tym pochwalić na wykopie, co w sumie ostatecznie i tak Ci nic nie daje, poza bragging rights.
  • Odpowiedz
@Pol12345: dla facetów kobiety 1-5 to też w wielu sytuacjach podludzie. Doświadczyłam tego na własnej skórze za czasów gimbazy, gdzie karuzela #!$%@? była nakręcana właśnie przez chłopaków.
  • Odpowiedz
dla facetów kobiety 1-5 to też w wielu sytuacjach podludzie. Doświadczyłam tego na własnej skórze za czasów gimbazy, gdzie karuzela #!$%@? była nakręcana właśnie przez chłopaków.


@Emilaa: jakby facet facet 1-5/10 znalazłby sobie różową 1-5/10 to by go #!$%@?ło z laczków w kosmos ze szczęścia. Faceci 1-5/10 nie mają żadnej szansy na znalezienie dziewczyn bo te dziewczyny czekają na swojego księcia z bajki i nawet nie chcą spojrzeć na brzydala-biedaka-beciaka-robaka.
  • Odpowiedz