Wpis z mikrobloga

Ale przecież Pan Czosnowski nie uczestniczył przy tworzeniu prawa zakazującego takich zgromadzeń.


@mainleblanc: Ale jako zwolennik pana trzaskowskiego @InspektorNadzoru nie powinien być hipokrytą i wyśmiewać zwolenników PiSu, podczas gdy zwolennicy pana trzaskowskiego robią dokładnie to samo co zwolennicy PiSu. :)
  • Odpowiedz
@mainleblanc: Ale jego ugrupowanie twardo obstawalo, że koperty z kartami wyborczymi są zabójcze. Jakieś dwa tygodnie później młodzi gentlemani bez maseczek dawali mi długopis, żebym podpisywał listy poparcia. Żadnych środków dezynfekcji.
  • Odpowiedz
Ale bądź niezależny i wrzuć zdjęcie z wiecu Pana Czosnowskiego( ͡° ͜ʖ ͡°)


@NanuszJowak91: A co to ma wspólnego z niezależnością? Jakbyś dopisał wrzuć TEŻ to może, bo jednego i drugiego. A jak tylko jego to znów pokazujesz stronniczość.
  • Odpowiedz
@InspektorNadzoru: Bo to wszystko to jest jedna wielka ściema.

Nie mówię że wirus nie istnieje ale gdyby faktycznie stanowił takie ogromne niebezpieczeństwo to najbardziej wpływowi ludzie w kraju (politycy, którzy tym krajem sterują) zrobili by wszystko żeby się przed tym niebezpieczeństwem uchronić. A tutaj mamy totalną wyjebkę. Do tego wzrost liczby zachorowań też jest nie na rękę politykom rządzącym, a więc organizacja wieców też powinna być zakazana. A tu wyjebka.
  • Odpowiedz
@Candy51: ja już miałem #!$%@? na koronoswirusa w marcu. Wiedziałem, że zrobią z tego wielką szopkę, i koniec końców bedziemy przez to cierpieć. I nie myliłem się. Cofneli podwyżki, jeszcze wypłaty #!$%@?. UJ im wszystkim w..! Naplulbym im w twarz wszystkim tym decydentom kuźwa ich mać. Hipokryzja i działanie pod publiczkę jak zwykle. Oczywiście jestem za rozwiązaniem Szwedzkim.
  • Odpowiedz
Ale przecież Pan Czosnowski nie uczestniczył przy tworzeniu prawa zakazującego takich zgromadzeń.


@mainleblanc: najgłupszy argument, jaki słyszałem. Ja nie uczestniczyłem w tworzeniu przepisów ruchu drogowego, ale nie twierdzę, że mnie nie obowiązują
  • Odpowiedz
Cofneli podwyżki, jeszcze wypłaty #!$%@?.


@derigen90: ale kto Ci cofnął podwyżki, rząd xd? Czy może jednak szef-ten słynny prywaciarz, który w momencie kryzysu (dwumiesięcznego) tnie i oszczędza na ludziach co się da, płacząc i narzekając na cały świat, ale kiedy już dostanie swoje od ZUSu, Unii i #!$%@? wie jeszcze, skąd, to koniec końców on wyjdzie na plus, a Ty jako pracownik jeszcze stracisz xd.

Ja np. dostałem w okresie
  • Odpowiedz
@BrockLanders: moja firma też robiła normalnie, ja robiłem normalnie, zamówień na 130% dotychczasowej normy, ale #!$%@? podwyżek nie będzie bo kryzys. Ciekawe dla kogo. Wymyślili se kretyni epidemie, tfu!. Gówno nie epidemia, kolejny raz wszystko na opak.
  • Odpowiedz