Wpis z mikrobloga

5 - 2 = 3

Tytuł: Mity polskiego września 1939
Autor: Sławomir Koper, Tymoteusz Pawłowski
Ocena 6/10

Miałem wrażenie, że większość książki to gdybania autorów np. Czy sojusz z Niemcami byłby dla nas korzystny. Oczywiście pojawia się prostowania mitów jak np. o szablach na czołgi, ale brakowało mi czegoś czego bym jeszcze nie wiedział. Książka raczej dla laików niż osób zainteresowanych tematem września 39 roku.

Tytuł: Sezon Burz
Autor: Andrzej Sapkowski
Ocena 8/10

Bardzo dobra książka fantasy, proste wątki bez intrygi ratowania świata. Do tej pory najprzyjemniej mi się ją czytało z sagi Wiedzmina (czytam obecnie Czas pogardy.)

#bookmeter #wiedzmin #historia
Policjant997 - 5 - 2 = 3

Tytuł: Mity polskiego września 1939
Autor: Sławomir Kope...

źródło: comment_1593505943D4jtR0jq3YYhhJReSfDWKa.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
Bardzo dobra książka fantasy, proste wątki bez intrygi ratowania świata. Do tej pory najprzyjemniej mi się ją czytało z sagi Wiedzmina (czytam obecnie Czas pogardy.)

@Policjant997 A przypadkiem nie powinno się czytać najpierw czasu pogardy a potem Sezon burz?
  • Odpowiedz
@kraggthegrimm: a ja czytam jak mi się podoba i może przecztam ostatnią część, a potem reszte ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Nale: nie pamiętam jak oglądałem ale gdybym nie znał to zacząłbym od pierwszej części. Metal Gear Solid gram od trzeciej części bo jest pierwsza chronologicznie.
  • Odpowiedz
@Policjant997: wow, totalnie niezrozumiałe dla mnie :D Nie hejtuję, po prostu się dziwię, a już najbardziej z tym MGS'em. Ja zawsze we wszystkim wybieram na kolejność powstawania.
  • Odpowiedz