Wpis z mikrobloga

@stefan8800: ohhhh takkk jest!!!
Czuję się lepszy od wszystkich innych bo skończyłem stosunki międzynarodowe dzięki stypendium dla biednych rodzin nie to co te robole obrzydliwe oh tak jestem wspaniały.
  • Odpowiedz
@bloodhunter: ta statystyka mówi tylko i wyłącznie to, że na PiS głosują debile bez szkoły a na Po debile po gówno kierunkach które powinny być dawno zlikwidowane. Jedni i drudzy siebie warci.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Latarenko: to ciekawe co piszesz, bo studia to nie tylko gównokierunki, chyba że medycynę czy informatykę do takich zaliczasz, a to tylko część z ogromu nauk, których uczą na studiach. Być może wykształceni ludzie inaczej patrzą na świat, niż ludzie bez wykształcenia wyższego. Dziwnym trafem jedna grupa społeczna wywyższa Adriana, bo ten rozdaje na prawo i lewo pieniądze, czy to 500 miesięcznie, czy to 300 raz w roku, czy to emeryturę
  • Odpowiedz
@stefan8800: tak mysle ze to duzy problem. Jest spora ilosc polakow ktorzy szukaja winnego swojej porazki ( brak wyksztalcenia perspektyw, kiepskie emerytury itd). Takich bardzo latwo zagospodarowac i to robi pis przygarniajac kazdego kto winni wszystkich innych i przyjmuje zapomoge.

Winni tej sytuacji sa przede wszystkim politycy. Ja akurat nie uwazam ich za debili ale za latwych do zmanipulowania i to pis wykorzystuje
  • Odpowiedz