Wpis z mikrobloga

@high_tower: nie rozumiem czemu zakłamany. Jeśli chodzi o gospodarkę to nie jest mu po drodze z Biedroniem a jeśli chodzi o poglądy obyczajowe to nie jest mu po drodze z Bosakiem.

Rozumiem, że miał to napisać w takiej formie jak przedstawiłem Ci wyżej w czasie Kampanii?

Masz linka do godzinnej rozmowy z nim bez medialnego szumu: https://m.youtube.com/watch?v=0RC3hx6dSF0

Ma też wystąpienie na TEDzie. Jak masz podobne materiały z Duda. Ostaniego roku to
  • Odpowiedz
@realgwyn: Można się śmiać że desperacko szuka poparcia. Ale akurat brakowało u nas kandydata, który jednocześnie byłby wolnorynkowy i nie chciał bić gejów.
  • Odpowiedz
@revente: Tyle że Trzaskowski to kandydat, który nie ma pojęcia o wolnym rynku, a gejów popiera bo taka moda na zachodzie więc trzeba kopiować. Trzaskowski to kandydat bez poglądów. Powie wszystko, aby wygrać. Człowiek chorągiewka.
  • Odpowiedz
@korin_: Ja już to tłumaczyłem 10 razy to wytłumaczę raz jeszcze

W Polsce istnieje przekonanie, że jak masz lewicowe poglądy społeczne to z automatu masz lewicowe spojrzenie na gospodarke i np. jeśli nie masz nic przeciwko związkom jednopłciowym, to automatycznie musisz popierać podatki 99%

Za to jak masz prawicowe poglądy gospodarcze i uważasz, że wolny rynek jest spoko, to jednocześnie musisz popierać prawicowe poglądy społeczne i MUSISZ wierzyć w Boga, a
niochland - @korin_: Ja już to tłumaczyłem 10 razy to wytłumaczę raz jeszcze

W Pol...

źródło: comment_1593514396OUrRjFJHI4xAt6IpYOpMYN.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@realgwyn: W sensie myślisz że nie można jednocześnie chcieć walczyć z wykluczeniem i chcieć wolności gospodarczej? XD Przecież jest jasno że zgadza się z konfederacją w kwestii wolności gospodarczej, a nie chęci zabijania gejów.
  • Odpowiedz