Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Elo #mikrokoksy - mój znajomy polecił mi zapytać tutaj o hormony. W skrócie facet 25 lat, 185cm, 95kg, sylwetka wysportowna, rozmiar ubrań L.
W skrócie to biorę leki na Hashimoto w celu obniżenia poziomu TSH. Niestety w ciągu roku dość mocno przytyłem (10kg / rok) a wcześniej bardzo ciężko było mi utyć. Najgorsze jest to że nie mam bebzona a mam lekką ginekomastię więc zamiast sutów mam dwa ping - pongi. Jakie hormony zbadać? Myślę o zbadaniu poziomu testosteronu oraz estrogenu na pierwszy ogień.

Jestem w stanie spalić 1000kcal podczas biegania i w tym samym dniu zjeść mniej niż 2k kcal.

#hormony #dieta #chudniecie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5efa68e615d9fcf7250efe94
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Przekaż darowiznę

[==......................................] 4% (10zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 5
  • Odpowiedz
Jestem w stanie spalić 1000kcal


@AnonimoweMirkoWyznania:

Raczej nie chyba, że przebiegłeś maraton. Bardzo przeszacowujesz kalorie, tak samo jak zapewne nie doszacowujesz zjadanych. Jeśli TSH/Ft3 masz w normie po podaniu leków, to Twój organizm jest jak w 100 % zdrowej osoby pod względem metabolizmu. Przykro mi. Co ginekomastii USG przede wszystkim. A hormony do zbadania

- Testosteron
- Prolaktyna
- SHGB
- Estradiol
- LH
- FSH
  • Odpowiedz