Wpis z mikrobloga

Głosuj na Dudę, będzie dalej podpisywał wszystko i zrobi się jeszcze większy #!$%@?. Głosuj na Trzaskowskiego, będzie wetował wszystko co mu rząd podrzuci i staniemy w miejscu bez reakcji na zmiany i kolejne potrzeby.

Kompletnie nie mam pojęcia czy w ogóle jest sens iść na wybory.

#wybory #polityka
  • 9
@Ascendant_: No właśnie o to chodzi że nie jest idiotą. Stoi za nim całe PO, będzie musiał trochę grać pod partie żeby się nie okazało że 4 lata prezydentury to będą jego ostatnie lata w polityce. W końcu ktoś musi go poprzeć w drodze po drugą kadencje czy inne stanowisko.
@Hmrogrz: klotnie przez 3 lata i populizmy z obu stron. Trzaskowski zawetuje ustawe po czym przedstawi projekt z jakimis nierealnymi populistycznymi zalozeniami, sejm ja odrzuci po czym Trzaskowski zrobi konferencje "no widzicie panstwo jak to jest z tym PiSem...". i vice versa. i tak 3 lata, az PO wygra wybory bo ludzie beda juz chcieli swietego spokoju.
az PO wygra wybory bo ludzie beda juz chcieli swietego spokoju.


@zalmicie: Do czegoś takiego nigdy nie dojdzie. Nie wyobrażam sobie żeby wyborcy którejkolwiek ze stron machnęli ręką i zagłosowali przeciwko swoim przekonaniom dla świętego spokoju.

To w jaki sposób rządzi PiS ze swoim prezydentem widzimy już od dawna i mi się to nie podoba. Nie wydaje mi się jednak że wybór Trzaskowskiego cokolwiek poprawi na lepsze, a może być gorzej.
@Hmrogrz: masz racje, tylko czesc ludzi zaglosuje "dla spokoju", reszta elektoratu sie zabetonuje. ale po 2 kadencjach i tak PiS straci wladze i przejmie ja ktos inny a PO jako najwieksza partia opozycyjna z prezydentem bedzie oczywistym kandydatem do przejecia. ogolnie beton PiS i PO na kolejne x lat bo ludzie z PiSu beda mieli przekonanie, ze ktos ukradl im kadencje prezydenta.
@zalmicie: Jak PO będzie miało swojego prezydenta to jest szansa że będą się chcieli ustawiać z innymi partiami, a to już coś. PiS tego nie musi robić bo ma prawie pełnię władzy i jak ktoś do nich przychodzi z koalicją to musi się godzić na warunki PiSu. #!$%@?, ale to wciąż PO. Ehhh skończy się tak że narysuje kutanga na karcie wyborczej i wyjde.