Wpis z mikrobloga

  • 18
Masakra xD Ja wciąż nie rozumiem w czym Duda dla takich ludzi jest lepszy niż Trzaskowski? Duda to wielokrotny gwałciciel Konstytucji. Polska PiS to brak TK, SN, wolnych sądów, prokuratury. Wszystko - służby, media publiczne podlegają jednej partii rządzącej. No i goebbelsowska propaganda od rana do nocy na zasadzie, że powtórzone kłamstwo tysiąc razy staje się prawdą. Mało tego - dzielenie i napuszczanie przeciwko siebie ludzi. Takiej Polski chcecie?
#polityka #polska #bekazpisu #wybory
Filippa - Masakra xD Ja wciąż nie rozumiem w czym Duda dla takich ludzi jest lepszy n...

źródło: comment_1593435143yaNarwzKysQ1Pa9uqvomsH.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@Filippa: TK, SN, prokuratura. Przecież ludzie mają na to wywalone. Jak raz widzieli budynek sądu albo prokuratury na mieście to święto. Nie jestem wyborcą PISU ale przecież te argumenty które próbują lansować ludzie z otoczenia Trzaskowskiego dla zwykłych obywateli nie mają żadnego znaczenia. Bardziej ich interesują przyziemne sprawy. Buty na zime dla dzieci czy żłobek w okolicy...

Widzisz, PO obiecywało zawsze a gówno zrobiło dla takich zwykłych szaraczków. PIS obiecał i
  • Odpowiedz
@frozenrb: Przestań ich usprawiedliwiać. Też jestem "zwykłym człowiekiem", za PO moje życie w żaden sposób się nie poprawiło i nigdy nie miałem osobistej styczności z sądami czy policją, a jednak zdaję sobie sprawę z tego co się dzieje. To po prostu kwestia biedy mentalnej.
  • Odpowiedz