Wpis z mikrobloga

@cabrito ja tak samo. Najbardziej podobała mi się reakcja emerytów na pytanie "co byście zrobili jakbyście mieli homo sapiens w rodzinie?". Połowa odpowiedzi brzmiała "naplułbym w ryj", "wyrzuciłabym z domu" itp xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cabrito: Ładnie ktoś to zrobił. Komentarze w trololo postach są świetne - prawie każdy syczy i obraża. Do tego wylęgarnia obrazków z ludźmi opozycji i cytatami z tvpis.
  • Odpowiedz
@cabrito: Już wcześniej zrobiła taki numer. Była grupka o nazwie "Popieram Małgorzatę Wassermann w wyborach samorządowych" czy jakoś tak, po czym jak się zebrało ze 20k-30k PiSowców to zmieniła nazwę na #!$%@?ć PiS i wpuściła anonów. Przez pierwszy tydzień, dopóki anonki były w mniejszości ubaw był przedni.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@chyba_cos_nieteges: caryca jest głupia jak but i ma ego co najmniej porównywalne z Wałęsą. I tak jak on, grono jakiś zapatrzonych w nią anonków, którzy liczą na w sumie nie wiem co.
No ale, jaki człowiek, takie rozrywki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ahiPL: Krystosiak ma na nazwisko. Na imię chyba Katarzyna ale głowy nie dam. Specjalizuje się w przejmowaniu grupek na fejsie (za pomocą troll kont i swoich zauszników), dawania sobie adminostwa, zmiany nazw i robienia "dymów". Lista grup, gdzie ma uprawnienia jest dość długa, niestety sporo grup jest też po prostu tematycznych czy akapowo-tematycznych. Banuje prawie każdego prawicowca, lubi zachwyty nad swoją osobą i ten jej "humor". Nie akceptuje krytyki i tego
  • Odpowiedz