Wpis z mikrobloga

@szermierczyk: nazywając ich debilami wcale nie pomagasz, bo narasta w nich tylko złość i rośnie poparcie dla takich populistów jak Duda właśnie. trudno żeby część społeczeństwa, którą zawsze zrzucało się na margines i wyszydzało nie głosowała na kogoś, kto rzeczywiście w końcu im coś dał i sprawia wrażenie, że liczy się z ich zdaniem. podobnie z resztą jest z poparciem Bosaka u osób 19-29 tylko tutaj młodzi są #!$%@? z innych
  • Odpowiedz
@marylarodowicz: Szydzenie z nich to naturalna kolej rzeczy, przynajmniej w moim przypadku. Nigdy nie bawiłem się w politykę, ale mam już po dziurki w nosie patrzenia na menelowe plus z moich pieniędzy. W rok odprowadzam tyle, co taki nierób przez 100 swoich żyć i muszę się je&*ć z papierkologią i wiecznie czuć oddech UKS, ZUS i innego gówna na moich plecach, non stop ryzykać prostym faktem egzystencji i chęci zrobienia "czegoś".
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Voxen: zwłaszcza że w tej statystyce łapią się absolwenci zarówno lepszych uniwerkow jak i kompletnych gownouczelni i fabryk magistrów którzy do szkoły poszli wyłącznie po papier lub bo pracodawca naciskał.

Z takim podejściem to ja się kompletnie nie dziwię, że ci ludzie głosują na Dudę - przypominam, że w ostatnich kampaniach obecnej opozycji stawiano na mlodych, wykształconych z dużych miast a prostych ludzi z prowincji olano - i ta Luke wypełnił
  • Odpowiedz