Wpis z mikrobloga

Krzepiący jest wynik #konfederacja mimo oczywistej jeszcze przed wyborami przegranej.
Stali się nową siłą w polityce z którą trzeba się liczyć.
W przeciwieństwie do takich 13 % Hołowni, który wybił się jak Kukiz efektem świeżości, to 7,4% konfy jest stałym i pewnym elektoratem i dobrze wróży na przyszłość. Zwłaszcza, że pewnie większość z jego wyborców to młodzi ludzie. Podczas kiedy elektorat PiSu będzie pewnie wymierał powoli. I przyjdzie taki moment, że elektorat PiSu przerzuci się na Konfederacje

#wybory
  • 7
@Embiid: Ja głosowałem na jednego z dwóch wolnościowców w tych wyborach - na Żółtka. Jak jestem całym sercem za Konfą, tak nie kupił mnie pan Bosak swoją wolnorynkowością która jest tylko uśmiechem w stronę elektoratu wolnościowego. Bo w głowie dalej ma swoje poglądy, jak to mówił u Cejrowskiego - jestem za wyjściem ale nie powiem tego głośno bo moi wyborcy nie chcą xD
@jabolsy: npc xDD to pewnie ja jestem zwolennikiem zamordystycznej niedzieli, państwowej tvp, i ustalania co ludziom wolno palić, a czego nie. A jest tego więcej, także nie kompromituj się.