Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zdziszko: Cała magia tego typu fandomów polega na tym, że ludzie do nich należący skupiają się na jednym temacie (w tym przypadku k-popie), a nie politycznych wysrywach i znaczna większość się w to nawet nie miesza.
  • Odpowiedz
@karski: No nie wiem xD Jak dla mnie lepiej byc bananowym dzieciakiem, niż biedackim dzieckiem dwóch pisowców z podlasia - którzy bez 500+ poumieraliby z głodu - siedzącym na tagu bekazlewakow.
  • Odpowiedz
@Zdziszko: na największego przyjaciela LGBT był kreowany Trzaskowski od kilku lat codziennie, szczególnie w TVP, więc jak pojawił się Trzaskowski to poparcie Biedronia wyparowało, bo Trzaskowski jednak ma większe szanse i jest bardziej wolnorynkowy
  • Odpowiedz
@Zdziszko: śmieszy mnie mówienie "szerzy tolerancje", człowiek reprezentujący socializm dążący do krwawego komunizmu i ruchy aktywistów, charakteryzujących się jako najbardziej 'terrorystyczne' w kwesti wolności słowa.
  • Odpowiedz
Robert to akurat taki nieszkodliwy wypierdek.


@Zdziszko: szunuje go jako indywidualnego człowieka, więc osobiście tak bym nie nazwał ale mam nadzieję, że -jak napisałeś-nieszkodliwy pozostanie, tak jak większość ideologi jaką propaguje.
  • Odpowiedz