Wpis z mikrobloga

@ajakmyslisz: serio, kup sobie coś lepszego. No nie wierzę, że przy kilku seriach nie rozwaliłeś sobie żadnej strzały. Chociażby podkład pod panele za jakieś 40-50 zł czy najlepiej jakąś tarcze za 200-300 czy ile one teraz kosztują.
@sm_m: trzeba je owinąć stretchem, a najlepiej dodatkowo czymś usztywnić. W moim wypadku sprawdzały się dobrze do momentu, aż nie zmokły. A później kupiłem tanie maty, które okazały się być nawet wytrzymałe - przy czym ja nie strzelam idealnie w środek, tylko w różne miejsca pod różnym kątem
@radekrad: strzelam do samoróbek od dawna i nigdy nic się nie stało, z tym, że to akurat robione na szybko przed wyjściem i jeszcze do dopracowania xd ale kupię coś profesjonalnego w swoim czasie, spokojnie
@radekrad: Nie miałem stretcha, ale nie wypakowywałem z folii i obudowałem w karton dwie paczki tych mat pod panele. W końcu się dziury zrobiły takie w tym wszystkim, że jak rozstrzelałem do oporu to musiałem kosiarką wciągać śmietnik jaki powstał. Teraz kupuje maty łucznicze. Jak rozstrzelam tą co mam obecnie to przetestuję łatanie ich pianką montażową. Ja sobie naklejam tarcze wydrukowane na A4 w kilku miejscach i jak się zrobią nieczytelne
@sm_m: tak, maty zdecydowanie najlepiej (i tak naprawdę najtaniej!) się sprawdzają na dłuższą metę. Przy czym ja nawet nie próbuję ich łatać - strzelam z konia, więc nawet jeśli celuje w środek, to rozrzut po całej tarczy mam niezły ( ͡° ͜ʖ ͡°)