Wpis z mikrobloga

via MirkoListy / WykoEvent
  • 3
2. to trochę śliski temat w kwestii ciszy wyborczej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
6. to jak zwykle - odpad spod #narkotykizawszespoko, który pewno na wypoku wypisywałby, że przecież hurr durr a wudkie to pijo i też powodujo wypadki!
3. aż ciekawe, że to było raptem 11 filmów. No i 12k baksów, ale pewno kilka razy tyle z rozpoznawalności. I tutaj jest pies pogrzebany, bo pewno tak
@tellet: Oj dlatego informacyjnie tylko staram się, ale wiem, co masz na myśli. Żadnej agitacji tu nie ma. Rozbawiły mnie te akcje ;). Jeśli to jakkolwiek będzie miało wpływ na wybory to kurcze medal jakiś chcę :P

Mia to mowa o czystej gotówce, ale jeśli nie ma % od wyswietlen to cierpi bardziej niż to, co każdy z nas już widział ;)
Nie hejtuj tylko dlatego, że miałeś patrząc na nią więcej orgazmów niż kolesi na ekranie było


@urarthone: Akurat do niej nie miałem, nawet kiedyś nie wiedziałem kto to jest. Najczęściej miałem do: Danni Rivers, Elsy Jane, Sydney Cole, Nicole Aniston, Lizy Rowe, Sylvi Dellai, Kimmy Granger i Anya Olsen (Ta ostatnia nawet przypomina mi moją byłą sąsiadkę, która się we mnie podkochiwała).
@bambus94: Był wirus, który mógł powodować. Nie mam pojęcia jak oni wodę mają tak starą tam do badań, ale może podobne rzeczy wykryli. Chodzi o 2019 więc parę miesięcy przed Chinami.