Wpis z mikrobloga

Byłam bardzo brzydkim dzieckiem, później nastolatką a teraz brzydką dorosłą.
Z tej perspektywy życie jest nieznośne proszę mnie zabić nie chce tak cierpieć już. To jest norma, że jestem w miejscu publicznym i płaczę. Ja już nie oczekuje niczego od ludzi tylko błagam nie śmiejcie się ze mnie, nie wytykajcie palcami pozwólcie mi żyć. To nie jest moja wina, że tak wyglądam sama z chęcią bym to zmieniła i męczę się ze sobą, ale reakcje ludzi to coś czego nie jestem w stanie znieść i znowu muszę się zamykać w toalecie i płakać.
#przegryw ##!$%@? #depresja #rozowepaski
  • 28
  • Odpowiedz
@Elrondka88: nie, przecież każdy spotkany człowiek na ulicy z radością podejdzie wymienić kilka zdań żeby potem podsumować delikwenta i go skreślić

boże gościu, lęki propagują na całokształt zachowania - mając aparycję poniżej przeciętnej jest się z założenia w niekorzystnej sytuacji, co zwiększa presję i zmniejsza stopień swobody, bo im człowiek czuje się brzydszy tym odczuwa większą potrzebę skompensowania złego wrażenia charyzmą/osobowością

I tak, to prowadzi do dysfunkcji i zaburzeń, które
  • Odpowiedz
@dupa_karuzela: Czemu uważasz, że ktokolwiek obcy na ulicy zwraca na Ciebie uwagę? Ludzie mają Ciebie (i innych ludzi? gdzieś. Ja nie zauważam ani brzydkich, ani ładnych, jestem pochłonięta swoimi sprawami, i jestem przekonana, że znaczna większość ma tak samo.
  • Odpowiedz
@dupa_karuzela wiesz na co zwracają ludzie uwagę?

Nie na to czy ktoś jest piękny czy brzydki, chudy czy grubszy trochę...

Zwracają uwagę na to, czy ktoś jest zadbany, ma wyrasowane ubrania, umyte włosy. Nie zwisają mu fałdy tłuszczu poniżej kolan. Dba o żeby, o dłonie itp. Mało jest ludzi o idealnych proporcjach ciała i twarzy, ale można wiele zyskać odpowiednim strojem, lekkim makijażem, fajna fryzura...

Inaczej, jeżeli jesteś brzydka, zaniedbana, smierdzaca
  • Odpowiedz
To jest norma, że jestem w miejscu publicznym i płaczę. Ja już nie oczekuje niczego od ludzi tylko błagam nie śmiejcie się ze mnie, nie wytykajcie palcami pozwólcie mi żyć.


@dupa_karuzela: Jakich ty ludzi masz w tym Białymstoku? ¯\_(ツ)_/¯
Knur Konon jest na pewno brzydszy i grubszy a jakoś żyje ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°)
  • Odpowiedz