Wpis z mikrobloga

Mieszkam w gminie do 20 tys. mieszkańców. W wyborach parlamentarnych PiS miał tu ok 70% poparcia.

Każdy do skrzynki pocztowej dostał ulotkę o bitwie o wozy strażackie, gmina zorganizowała autobusy i będą dowozić staruchów do urn wyborczych. Ja #!$%@?

#wybory
  • 139
  • Odpowiedz
  • 0
@pochrap cały wpis jest o bitwie na wozy jako bezczelnej próbie wpłynięcia na wynik wyborów przez partię rządzącą i do tego też się odnosiłem w każdym z komentarzy.

To co mi zarzucasz to są tylko twoje urojenia, nigdzie czegoś takiego nie napisałem.

Fajnie tak przypisywać komuś słowa, których nigdy nie wypowiedział, nie?
  • Odpowiedz
@pochrap:

a "będą dowozić staruchów" to przejaw szacunku, tolerancji i zrozumienia, że demokracja to równość obywateli niezależnie od wieku, posiadania itd.


Nie no, oczywiście że nie. Wg ciebie "będą dowozić staruchów" to przecież jawne nawoływanie do eutanazji w celu wygrania wyborów.
  • Odpowiedz
nie widzisz nic złego w organizowaniu konkursu na frekwencję tylko w miejscach, w których PiS ma zdecydowane poparcie?


@Antidotum119: Gwoli sprawiedliwości darmowe autobusy na wybory czy przejazdy np. z domu starców to nic nowego i tak się robi, tylko różnica jest teraz taka, że gmina to robi dla konkretnej nagrody.
  • Odpowiedz
@Antidotum119: tak, jakbyś nie miała innego wyboru niż dżuma czy cholera.
Polacy glupsi od małp. Co kilka lat mając do wyboru 10 kubłów, rzucają z uporem maniaka do dwóch i oczekują zmian.
  • Odpowiedz
  • 0
@Bellie

o co kaman z tymi wozami?

W każdym województwie gmina do 20 tys mieszkańców z najlepszą frekwencją dostaje wóz strażacki od MSWiA

Kto to sponsoruje?

A jak myślisz? My wszyscy.
  • Odpowiedz