Wpis z mikrobloga

Ktoś tu dostał bana. Ale przykro :)

Dzięki mnie została zbanowana dupa_karuzela i Marasmeus. Amerykański Naukowiec...dostał bana przez zgłoszenie kogoś innego. Ale i tak się cieszę i w tym miejscu chciałem Ci człowieku podziękować za to, że pośrednio dzięki Tobie Amerykański Naukowiec, czyli patus, którego analizowałem tutaj Dostał zasłużonego bana. W końcu!

Kto następny, Kowixx?

#przegryw #redpill #blackpill #moderacjacontent
T.....i - Ktoś tu dostał bana. Ale przykro :)

Dzięki mnie została zbanowana dupa_k...

źródło: comment_1593290773Kwnc0yf7lUY8JCrsJy7oSe.jpg

Pobierz
  • 41
@Blackpill_RAW: Widziałem, że zaczynacie się lubić i właśnie już zacząłem cię podejrzewać o bycie trollem, którego celem tak naprawdę jest wyśmiewanie przegrywów... To wyglądało tak jakbyś coś podobnego napisał amerykańskiemu i dlatego on już nagle przestał się ciebie czepiać. Taka teoria spiskowa z mojej strony, nie wiem czy prawdziwa.
@Blackpill_RAW: Nie odniosłeś się do mojej teorii. Czyżby była prawdziwa?

Co do dupy_karuzeli to nawet nie wiedziałem. Ale nic już nie pisze..może znudził sie jej wykop (mi się trochę już znudził). Ale nie oszukujmy się, na pewno tu wróci.
Nie odniosłeś się do mojej teorii. Czyżby była prawdziwa?


@Thachi: Amerykanski pisal mi na priv, że wku^wiam przegrywów lepiej niż on i antyprzegryw. Tylko moim celem jest bardziej satyra zjawiska "przegrywu" niż personalny atak na kogokolwiek. Zresztą od początku mojej działalności taki cel przyświecał pisaniu #harlekinydlaprzegrywow by wnieść trochę radości na tag z beki ze zjawiska przegrywania.