Wpis z mikrobloga

Dodaje swoje efekty po +/- 3 miesiącach używania minoxu na brodę. Wcześniej używałem tylko na zakola a od mniej więcej początku kwietnia zacząłem wcierać w brode. Nigdy nie miałem włosów na policzkach i bardzo ciężko było mi wyrosnąć coś więcej niż wąsa i kozią bródke. Jak możecie zauważyć to minox wysusza trochę skóre i robią się takie białe wyschnięte płaty skóry które schodzą. Od 2 tygodni stostuje krem na twarz i jest mega różnica bo już takiego problemu nie mam. Teraz widzę bardzo dużo białych włosków w na całej długości polika i w okolicy jabłka adama. Zdjęcie które dodaje zostało wykonane około półtora tyg temu a do tej pory już widać dużą różnice. Ciągle włosów przybywa a te baby hair szybko zmieniają się w czarne włosy. Suplementuje się codziennie biotyną (biotebal), magez z cynkiem, żelazo i witamina c. Raz na tydzień rolluje sobie brode tak aby nie podrażniać skóry. Jeśli jesteście ciekawi co wyrośnie za kolejne 3 miesiące czyli już na 6 miesiącach kuracji wołajcie ( ͡° ͜ʖ ͡°) W razie jakichkolwiek pytań piszcie to postaram się odpowiedzieć
#minoxidil
szczurczyk - Dodaje swoje efekty po +/- 3 miesiącach używania minoxu na brodę. Wcześn...

źródło: comment_1593288750emKwWF7fqvX4A1qFhsgMWO.jpg

Pobierz
  • 18
@szczurczyk ja raz dziennie od 3 miesiecy i efekty są; może ciut mniejsze niz u ciebie, ale jednak. Nastawialem sie na przesuszenie skóry (z reguly mam sucha), a jednak nie przesusza. Ba, nawet jak mi pojedyncze syfy wyskakiwaly to od 3 miesięcy spokoj( ͡º ͜ʖ͡º)
@szczurczyk sory, że teraz dopiero, ale trądziku chyba nieźle ci się wyrzucił po tym leku czy masz tak od zawsze? Bo chce wypróbować, ale nie chcę się później bawic w dermatologa i brać leki na trądzik