Wpis z mikrobloga

2.5 godziny woskowania. Pacjent 13 letni, więc lakier miał sporo rys, ale wosk ładnie sobie poradził.
Był to mój pierwszy raz. Używałem jakiegoś zestawu z allegro z woskiem collinite 476s, 5 mikrofibrami i 100ml IPE. Z lenistwa samochód umyłem 2x na myjni, a potem przed woskowaniem każdego elementu, czyściłem go IPE z wodą (50:50). Woskowałem w garażu i czekałem 3 minuty przed docieraniem mikrofibrą.
Polecam jak ktoś ma starszy samochód, bo bardzo to poprawia wygląd lakieru. Jeszcze dam z czasem znać, ile miesięcy utrzymał się ten wosk.

Dla testów naniosłem go też na lusterka i 3 tylnie szyby, bo tylniej wycieraczki nigdy nie używam, a tylnich szyb nigdy nie otwieram.

#samochody #motoryzacja #autodetailing
Saturday_Night - 2.5 godziny woskowania. Pacjent 13 letni, więc lakier miał sporo rys...

źródło: comment_1593275196uNmfrQAZUNMXOXzM8XT3CV.jpg

Pobierz
  • 10
@Saturday_Night wolałbym zrobić korekte lakieru a pozniej woskować tak prawde mówiąc. A jeszcze lepiej to zrobic korekte położyć ceramikę a na to wosk. A co do plastików zewnętrznych zamiast bawic sie opalarką jest cos takiego jak ovatrolpolytrol i działa fajnie a efekt pozostaje na dłuuugo i ma dużą wydajność za ok40zł
@Saturday_Night nie używaj uwierz sprawdzałem to i do mycia wyglada tak w granicach tolerancji ale po prostu sie zmywa z resztą dotknie się człowiek i brudne ubranie albo cos poza pastą sprawdzałem jedno czernidło jesli mnie pamięć nie myli kupione w mrówce efekt ten sam czyli na chwile