Wpis z mikrobloga

#programowanie #pytanie #pracbaza Chciałbym pracować w IT, interesuje mnie technologia, programowanie. Zaczynałem w Pythonie, coś tam porobiłem, liznąłem JS, znam podstawy HTML i CSS, ale problem jest taki, że oglądałem już wiele tutoriali, trochę się z nich nauczyłem, ale wiadomo, nie jest to coś, co pozwoliłoby mi na szukanie pracy w tej branży. Jak mogę nauczyć się programowania w internecie na taki poziomie, żebym faktycznie mógł pracować przy projektach i szukać zatrudnienia?
  • 3
  • Odpowiedz
@unfortunate: https://www.theodinproject.com/tracks
Ciężko określić Twój poziom po tym co napisałeś. W linku wyżej masz pisane kursy krok po kroku z zadaniami, które nauczą Cię podstaw backendu i frontu na tyle, żeby samemu coś pisać, a potem wystarczy po prostu klepać appki i próbować uczyć się nowych narzędzi i technologii po prostu je wdrażając w nowych, prywatnych projektach.
  • Odpowiedz
Moj kumpel tak zrobil. Zajelo mu to ok 3 lata. Ale on przewalil kilka jezykow. Postaraj sie skupic na tym co cie interesuje / w czym jest praca. Albo poprzegladaj ogloszenia i zobacz jakie sa wymogi. Znajdz spolne dla kilku firm, poczytaj o tym i zbuduj jakis maly, ale ciekawy projekt w tym. Mozesz zawsze zalaczyc go do cv :)
  • Odpowiedz