Wpis z mikrobloga

Mirki zrobiłem swój rekord długości trasy, poprzedni był w 2012 roku coś koło 160/170km

Nie obyło się bez dwóch niespodzianek czyli dwóch fragmentów po drogach gruntowych, jedna bardzo zabłocona. Po tym drugim fragmencie mechanizmy hamulców, łańcuch, przerzutki w błocie mimo iż niosłem go przez większość odcinka, dodatkowo bloki w butach przez co nie chciały się wpiąć w pedały. Po wyjeździe z odcinka przemyłem wodą z bidonu co mogłem i było konieczne do dalszej jazdy, na szczęście 2km dalej około ktoś w firmie mył myjką busa, podjechałem i zapytałem czy byłaby szansa mi go opłukać i dobry człowiek się zgodził i nie chciał żadnej gotówki jako zapłaty. Uratował mi tym strasznie skórę, bo odcinek był mniej więcej w 40% trasy i ciężko byłoby bez niego zrobić ten rekord.

472 652 + 180 = 472 832
#rowerowyrownik (https://www.wykop.pl/wpis/50348807)
ohionek - Mirki zrobiłem swój rekord długości trasy, poprzedni był w 2012 roku coś ko...

źródło: comment_1593262205o7FYjAd9cGD9CkBJ6b4vSK.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • 0
@mkasiak: Dzięki, średnia byłaby lepsza gdyby nie te dwie drogi błotniste i brak prądu w końcówce, ale zadowolony jestem bardzo, bo na 100km średnia 29,8
  • Odpowiedz