Wpis z mikrobloga

@luteklutek w cywilizowanych sklepach zawsze jest pracownik przy tych kasach, w Biedrze kupisz browara i stoisz 15 min czekając aż ktoś się zlituje i odblokuje kasę. Ostatnio kupowałem zgrzewkę wody mineralnej, zeskanowalem kod z jednej butelki i myślałem że będę mógł wpisać ilość. Okazało się, że nie można tak zrobić + #!$%@? error bo odłożyłem butelki z prawej strony i wyskoczył komunikat o nieprawidłowej wadze zeskanowanego produktu...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@luteklutek: kiedyś stałem w kolejce fo takiej samoobsługowej z trzech dwie otwarte. Przy jednej para 70+ z całym koszykiem kasująca produkty tempem żółwia a w drugiej ojciec z dzieckiem które zjadło połowę bułki. Skasował, położył tą połowę i nie chciało przyjąć. Stał tak jeszcze z 5 minut aż się pani kasjerka podeszła. Nigdy więcej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@terwer358: W Auchan wcześniej było śmiesznie, jak kasy na głos mówiły ile zeskanowany produkt kosztuje. Po 3 produktach można było szału dostać, a wyłączyć tego się nie dało.
  • Odpowiedz
@Czarny_Klakier: pracuje na o wiele bardziej skomplikowanych maszynach i nigdy nie miałem problemu z ich obsługa gdzie stawiając pierwsza lepszą osobę nie będzie potrafiła uruchomić maszyny . Te kasy potrzebują naprawy softu i stanowczo musi stać przy nich jeden pracownik tak jak jest to w cywilizowanych sklepach typu Auchan czy Kaufland.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@CulturalEnrichmentIsNotNice: Zawsze kisne z ludzi którzy nadal nie potrafią obsłużyć kas samoobsługowych. Jakos nigdy nie miałem problemu a ciagle widzę ze dla ludzi to czarna magia

@kubson93:

Dla mnie to plus. Do zwykłych kas mega kolejki, a ja sobie pyk, pyk i zakupy zrobione szybciutko. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@CulturalEnrichmentIsNotNice: Kasy samoobsługowe to zbawienie, gdy chcesz tylko parę rzeczy. Protipy to:
- nie brać różnego pieczywa do tej samej torebki
- nie brać alkoholu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- kłaść towary na strefę pakowania tak, aby nie opierały się o ścianę fałszując masę
  • Odpowiedz
@CulturalEnrichmentIsNotNice: nie korzystałem jeszcze z kas samoobsługowych w Biedronce, ale w Tesco i owszem. Problemu nie ma gdy postępuje się na zasadzie zeskanuj produkt->połóż na wadze po prawej najlepiej dociskając żeby waga zauważyła zmianę->kontynuuj skanowanie. Najgorzej gdy weźmiesz ziemniaki nieco ponad 2kg w reklamówce, skasuje jako 2,220kg na wadze w skanerze kodów kreskowych, a po położeniu na wagę gdzie pakujemy do reklamówek. w komunikacie "logowanie sklepu" na dole jest log
  • Odpowiedz
@CulturalEnrichmentIsNotNice: nie mogę się powstrzymać od śmiechu, czyli „kisne”, z ludzi którzy uważają ze kasy samoobsługowe to dobry pomysł @iksde ( ͡° ͜ʖ ͡°) Osoby odpowiedzialne za takie pomysly w sieciach handlowych chyba non stop się śmieją :) markety wmówiły ludziom ze słuszną droga poprawy szybkości obsługi o która markety same powinny zadbać jet kasa samoobsługowa xD co dalej? Jak „wymyśla” wykładanie samemu towar na
  • Odpowiedz
@CulturalEnrichmentIsNotNice: Nigdy nie miałem problemu z żadna kasą samoobsługową. Większość błędów wynika z tego ze ludzie nie potrafią z nich korzystać. Dziś byłem świadkiem jak kobieta kłóciła się ze kasa jej nie działa i nie dała sobie wytłumaczyć ze włożyła na wagę cały swoj wózek na zakupy. Jej wygodniej tak i tyle. W Tesco kasy rzeczywiście były najlepsze, ale resztę tez można ogarnac
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@CulturalEnrichmentIsNotNice: kasy samoobsługowe tylko w hipermarketach, gdzie jest pracownik do usługi całego działu z nimi.

@dziara1429: mnie w kasach biedronki #!$%@? to że są małe i blisko siebie. W Auchan na ludziki sobie duże nawet zakupy wylozysz i skasujesz. W Biedronce tylko na raty i za dużo #!$%@?. Nie nadają się do większych zakupów a i przy średnich czasem się zastanawiam czy do nich podejść...
  • Odpowiedz