Wpis z mikrobloga

@rtg_: w alior bank ktoś zrobił reklamację wobec mnie (rzekomo nie wywiązałem się ze zobowiązania względem kogoś) i dostałem informację, że jeśli nie zwrócę to tej osobie środków, to zostanie wysłany jej mój adres. o coś takiego mi chodzi. dzięki, spróbuję w zakładce wiadomość.
że jeśli nie zwrócę to tej osobie środków


@niech_ktos: ale możesz przecież wysłać przelew w drugą stronę. Przy czym jeśli taki przelew wyślesz, to ta osoba i tak dostanie Twoje dane, które są przecież w nadawcy maila
@radekrad: nie zrozumieliśmy się. ja tamtej osobie nie chciałem zwracać pieniędzy bo wywiązałem się względem tej osoby. i ta osoba wysłała reklamację do aliora i alior wysłał mi taki list, że jeśli nie zwrócę kasy w jakimś terminie to wysyłają moje dane do tej osoby (ona wysłała pieniądze ale nie znała mojego imienia i nazwiska ani adresu).
@niech_ktos: ciekawe, moim zdaniem nie mogą wysłać Twoich danych do innej osoby bez wyroku sądu. A tamta osoba jest w tym samym banku (bo widzisz z jakiego numeru przyszedł przelew). I jesteś osobą fizyczną, a nie działalnością gospodarczą?

Z tego co wiem, to nie zwrócą pieniędzy. Poproszą Cię o ich zwrot, a jak odmówisz, to tamta osoba musiałaby się kontaktować z policją i sądem, by coś uzyskać. Kiedyś mnie ktoś oszukał,