Wpis z mikrobloga

@xandra: A czy ja coś pisałem o padaniu? Pisałem o potrzebie marnowania czasu na rzeczy które na innych systemach są bezproblemowe i działają od razu. Już nawet nie wspominam o rzeczach typu wsparcie dla pakietu Adobe CC itp, po co mieć dobre i sprawdzone programy z akceleracją sprzętową, działające natywnie bez potrzeby odstawiania tańca deszczu skoro można mieć ulepa klepanego od 20 lat przez kuców z polibudy z #!$%@? UI bo
@Songbird: No ta, problemy z bibliotekami 32bit i płynnością, problemy z akceleracją 3d, to tylko wierzchołek góry lodowej nazywanej Adobe na MacOS :) Na Win chodzi od strzału i tak szybko, ile fabryka dała, a fabryka na PC daje dużo więcej niż procesory sprzed 2-3 generacji w najnowszych modelach, oj smuteczek. Procesory, które dodatkowo są tak kijowo chłodzone, że taka i9 działa wolniej od i7 ze starszego modelu, nie wspominając o
@xandra: Za to na linuxie takich problemów nie ma bo tam w ogóle adobe CC jest niewspierane oficjalnie xD
A co do tego działania adobe na windowsie od strzału to też by można było dyskutować dx
@Songbird: O prosz, śmiech na sali xDDD https://spidersweb.pl/2020/02/macbook-pro-16-przegrzewa-sie-problem.html

Jak pisze autor:

Jeśli o mnie chodzi, moją główną maszyną pozostaje stacjonarny PC. A dopóki Apple nie rozwiąże problemów z przegrzewaniem się MacBooka Pro 16, mój nowy, drogi laptop w domowym zastosowaniu pozostanie prawdopodobnie najdroższą maszyną do oglądania Netflixa na świecie.


xDDD

Za to na linuxie takich problemów nie ma bo tam w ogóle adobe CC jest niewspierane oficjalnie xD


Uuups xDDD
@xandra: Wiesz co to znaczy oficjalnie? No tak, wystarczy sklonować repo z gita, odpalić jakieś skrypty a potem się #!$%@?ć z playonlinux i wine, pozdro 600, konia z rzędem temu kto zdecyduje się na takie fikołki mając projekty do dowiezienia. I ciekawy jestem jak ze stabilnością takiego rozwiązania.
Jesteś oderwana od rzeczywistości co już udowodniła dyskusja o MDM na apple/androidzie jakiś czas temu i każda kolejna dyskusja tylko to potwierdza
@Songbird: Raczej niewiele osób decyduje się na używanie Adobe CC na Linuxie, powiedziałabym, że nawet garstka, co nie zmienia faktu, że da się go odpalić, jeśli nie przez skrypty, to z palcem w nosie na wirtualce ¯\_(ツ)_/¯ Nie wiem dlaczego szukasz problemu na siłę, tam gdzie go nie ma.

Za to przegrzewające MacBooki Pro 16, najnowszy wynalazek Apple, to właśnie jest problem, no chyba, że sobie dokupisz taką skrzyneczkę xDDD

Ty
źródło: comment_1593103873v2hAaWnguP8B8pI80mQzuy.jpg
OSX dla biedakow robakow, to ze wyglada tak samo nie znaczy ze dziala tak samo xD


@Kasujzinternetu: Dokładnie! MacOS działa dużo gorzej od Linuxa i Windowsa na... Maku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.phoronix.com/scan.php?page=article&item=macos1015-win10-ubuntu#=1
I co biedaku technologiczny, głupio ci teraz? xDDD Poza tym teraz ten zlepek oprogramowania pisanego na kolanie przez programistów z Indii siedzących w piwnicy nazywa się teraz... MacOS, znowu xD