Wpis z mikrobloga

Zagłosowałbym bez dwóch zdań na polityka, który obiecałby wieszać takich bydlaków


@Czu-Czu: racja, zamordyzm jest najgorszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@qwewsik:

Mnie ciekawi ilu tym smieszkom byloby do smiechu gdyby wyslac ich posty do pracodawcow (albo dyrektorów szkół)


Mój pracodawca też by sobie pokisnął xD Tu jest Polska i póki co nikt się zbytnio nie przejmuje lewackimi fanaberiami.
Już to widzę xD

Panie @QBA__ jesteś pan zwolniony za dawanie plusików na mirko pod memami z mudżinem w USA co go policjant udusił, a inaczej to by sobie dalej prawilnie ćpał, napadał
  • Odpowiedz
@qwewsik: Nie ważne, czy byłby czarny, czy biały, gardziłbym nim tak samo. Nigdy nie będę mieć szacunku do zwierzęcia, które handluje ciężkimi narkotykami, kradnie i napada z bronią na niewinnych ludzi, w tym kobietę w ciąży.
  • Odpowiedz
@abcde Przyznaję Mireczku, poniosło mnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jednakże, ta karuzela #!$%@? coraz bardziej przyśpiesza. Obyśmy nigdy nie obudzili się w sytuacji "albo oni, albo my". Niestety ciężko na to pracują.
  • Odpowiedz
@qwewsik wszyscy sa zgodni z tym,że Policjant nadużył swoich uprawnień za co już siedzi w wiezieniu . Ale ty chyba zapominasz co się tam dzieje? Czarnoskórzy korzystają z okazji i okradają sklepy BIJA BEZBRONNE BABCIE czy TEZ niepełnosprawne osoby na wózku... Według ciebie mamy na to przywalać? Tu już nie chodzi o kolor skory od rasizmu to się odwal bo nie masz pojęcia co to rasizm.
  • Odpowiedz