Wpis z mikrobloga

@qwewsik: o kufa to teraz każdy mem, żart czy anegdota o kolorowych to rasizm?

A jak się śmieją z redneckow że sweet home Alabana to też tak się pultasz o rasizm?
  • Odpowiedz
@qwewsik fakt, żart jest gruby i ktoś mógłby się oburzyć, ale szczerze to nie widzę tu rasizmu. Bardziej bym się doszukiwał obrażania zmarłej osoby i wyśmiewania problemu uzależnienia od narkotyków co samo w sobie jest niefajnie.

Ale pamiętaj że tu jest Internet. A osobiście uważam, że internet powinien dawać do pewnego stopnia anonimowość. I dopóki nie popełniono przestępstwa to ta anonimowość powinna być.
  • Odpowiedz
@Pawaello1:
Teraz jeszcze policja będzie stosować w USA podwójne standardy. Czarnych nie ruszy bo rasizm, a biali będą obrywać po głowie bez specjalnego traktowania. Już tak było, a teraz to w ogóle.
  • Odpowiedz
Mnie ciekawi ilu tym smieszkom byloby do smiechu gdyby wyslac ich posty do pracodawcow (albo dyrektorów szkół)


@qwewsik:
Nie no bez przesady xD, nawet szefowi czasem pokazujemy memy w pracy. Nie muszą tego robić jakieś anonimy.
  • Odpowiedz
@qwewsik: W domu wszyscy zdrowi? Powiem Ci jeszcze coś fajnego. Nie byłem i nigdy nie uważałem się za rasistę jestem osobom tolerancyjna ale odkąd czarni zaczeli bic bezbronne osoby w stanach stałem się rasistom wobec TYLKO czarnych i taki już zostanę/ Ps. Toleruje Homoseksualistów. Zapewne masz teraz MIND FUCK. Psuje Ci całe wyobrażenie nietolerancyjnego Polaka xD .
  • Odpowiedz