Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 41
Ale to jest #!$%@? wstyd. Ja bym się spalił ze wstydu jakbym był prezydentem, poleciał do USA spotkać się z Trumpem, amerykańskie media czekają na to co powiesz, będzie o tobie głośno na całym świecie, bo jako pierwszy spotykasz się z Trumpem po koronawirusie, a tu taki #!$%@? zaczynasz nawijac po polsku i się kompromitujesz przed wszystkimi, bo nie umisz w angielski jako prezydent reprezentujący 40 milionowy kraj XDDDDDD
#polityka #tvpis #duda
ZeT_ - Ale to jest #!$%@? wstyd. Ja bym się spalił ze wstydu jakbym był prezydentem, ...

źródło: comment_1593029006xuxldARktFGKDM4vnGDQf9.jpg

Pobierz
  • 7
@ZeT_: Nie o język tu chodzi, ale o to żeby powiedzieć jakieś konkrety. Trump powiedział, że będzie wycofywał wojska z Europy, Polska jest zaledwie jednym z kilku innych miejsc w Europie. Duda dziękuję za współprace w sprawie szczepionki (na 99% bullshit), za dawny sojusz (Jałta...) i murzyńskość polskich informatyków (Google, Microsoft). Tak to my potęgi w Europie nie zbudujemy.
@ZeT_: ja oglądam filmy po ang i ksiązek takich lekkich też kilka przeczytałem, dyskutuję po ang z ludźmi w necie a jak mam w realu w dużej grupie się wypowiedzieć po ang to: eeee yyyy soł aj eeee ehh

duduś pewnie ma tak samo, poza tym ciężko coś powiedzieć od siebie jak na co dzień się mówi to co pan prezes kazał