Wpis z mikrobloga

11 lat na wykopie! Przeszedłem tutaj jako młody gimbus, przeżyłem dużo afer na wykopie, miłych chwil itd.
Najbardziej pamiętam takie akcje jak z @gnida84 gdy @MiszczJoda dosłownie na jednej nodze zanosił mu kartę z internetem, aby Gnida mógł sobie pomirkować i poszperać w necie, siedziałem wtedy przed laptopem jedząc mrożoną pizze z Biedry i odświeżałem całe zajście co minutę... to była jedna z najlepszych akcji w necie jakie widziałem!
Gdyby ktoś chciał wspomnieć sobie jeszcze raz to proszę: https://www.wykop.pl/wpis/16236071/gnidamabialaczke-gnidawygrywazbialaczka-prosba-kat/
Nieraz potrzebowałem pomocy i bardzo szybko ją dostawałem, od głupich zapytań o komputery, po pytania o bary czy otwarte sklepy w #czestochowa
Mam nadzieję, że kiedyś pyknie 20 lat na wykopie i znowu będę miał mnóstwo wspomnień za sobą i będę mógł z Wami dalej spędzać czas.
Od 11 lat przeglądam wykop codziennie, najpierw główna, później mirko, dalej to wiadomo redtube itp.
Z tej okazji mam dla Was #rozdajo
Wśród plusujących, wybiorę zwycięzce który dostanie pizze zamówioną i opłaconą przeze mnie (wygrana osoba wybierze firę oraz jaką pizze chce dostać), dodatkowo w komentarzach proszę o propozycję fundacji na którą będę mógł wpłacić kilka złotych, wybiorę najbardziej plusowaną.
Życzę wszystkim miłego dnia, oraz mirkowania!
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach