Wpis z mikrobloga

raczej >90% nie ma żadnych objawów i tylko test pokazał, że mają koronawirusa.


@adibor: to jest cud na skalę całego świata, naukowcy debile z innych państw nie potrafią znaleźć tylu bezobjawowych tylko Sasin potrafi - ale nikt jeszcze naukowego świata nie powiadomił o tym odkryciu
@Emigrant1: po drugie nie pracują w zamkniętej przestrzeni, z ograniczonym dostępem do świeżego powietrza.
Dlaczego wiec ten 'WSPANIALOMYSLNY' rzad tak dlugo zwlekal z ograniczeniem wydobycia wungla na slasku skoro chyba tylko debil przypuszczal, ze to nie sa swietne warunki do wylegarni wirusa?

A zapomnialem: 'gUrnicy' by zrobili rozpierdziel w Warszawie za to, ze nie sa w stanie utrzymac rodzin za 100% podstawy pensji bez dodatkow. Szkoda, ze branza turystyczna, uslugowa i
na śląsku zrobiono ok. 100 tys. testów, podejrzewam że jakby tyle zrobili w każdym regionie to wyniki byłyby podobne, brak masowego testowania to jeden z większych błędów zarządzania tą sytuacją
@stormkiss: Ależ dokładnie o tym pisałem gdzieś powyżej. Górnicy, są obecnie i od dawn, jedyną zorganizowaną grupą zawodową, która jest zdolna tak zakurzyć na ulicach Stolycy, że rząd może popłynąć. Nie ma ekonomicznego uzasadnienia dla utrzymywania sektora wydobycia węgla kamiennego w obecnym kształcie z uwagi na deficytowość branży. Ani ten rząd, ani następne (zresztą tak jak i ich poprzednicy) nie znajdą odwagi na zamknięcie nierentownych kopalń. Lata rozpieszczania górników odbijają się
@MiQ27: Ale niektórzy tu poza bluzgami i wyświechtanymi hasłami tego nie zobaczą. Górnicy to brudasy, Niemcy to faszyści, Cyganie kradną a Bułgarki to kurtyzany... Ten kraj nie ma przyszłości przed sobą, jeśli debile myślący stereotypowo będą szli do urn. Kogo wybiorą? Równych sobie? Raczej nie. Wybiorą głupszych.
Broniłem tu Śląska, choć sam jestem z Wielkopolski. Obecnie mieszkam w Zagłębiu, znam wielu Ślązaków i wiem, że wśród nich jest taki sam odsetek