Wpis z mikrobloga

@Slodkie_Mango_Z_Ananasem z tego co kojarzę jak wybory miały być w maju to wszystko prawilinie dostała na epuap. Nawet jak przełożyli wybory dostała telefon, że musi się jeszcze raz zarejestrować. A teraz cisza :) daj znać jak coś ustalisz! Chyba, że głosujesz na długopisa to nic nie załatwiaj :p
  • Odpowiedz
@Slodkie_Mango_Z_Ananasem @piotrek2691 @ultrasonic Ja wczoraj z różową o 9 rano wystawiłem wniosek i o 15 mieliśmy już pozytywną odpowiedź. Mieszkamy w różnych miejscowościach rodzinnych a w Warszawie wniosek skierowany na Woli. Mi wiadomość trafiła do spamu więc sprawdźcie sobie skrzynkę. Konstrukcja maila urzędnika jest
(jak dla mnie) nietypowa bo jest pierwsza litera imienia, nazwisko i liczby @pesel.msw.gov.pl np. jkowalski129382103@@pesel.msw.gov.pl

Na epuap nic nie było oprócz wiadomości potwierdzającej złożenie wniosku.
  • Odpowiedz
@Slodkie_Mango_Z_Ananasem: A masz na epuap potwierdzenie złożenia wniosku? Z tego co gdzieś czytałem to musisz je mieć na 100%. Ja pierwszy raz próbowałem złożyć wniosek w niedzielę przez telefon i na ostatnim etapie po otrzymaniu SMS pojawił się błąd i wniosek nie przeszedł. Dopiero w poniedziałek z ciekawości sprawdziłem, że pusto i wystawiłem wniosek ponownie na kompie i przeszło. Może niezauważyłaś, że wniosek nie przeszedł. Jak nie masz to wystaw po
  • Odpowiedz