Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Trudno mi pohamować pociąg seksualny do nastoletnich dziewczyn, głównie takich w przedziale 15-17 lat. Może to wynika z jakiegoś niespełnienia w czasach nastoletnich kiedy wielu rówieśników miało już dziewczyny, a ja wciąż nie, nie wiem. Coraz bardziej dochodzi do mnie, że najpiękniejszy okres w atrakcyjności kobiet (mówiąc ogółem) to najczęściej właśnie lata nastoletnie (choć wiadomo, nie zawsze, różni są ludzie). Teraz kiedy idzie lato widząc na ulicach młode, zgrabne opalone nastolatki z powiewającymi długimi włosami czasem aż ciężko oderwać od nich wzrok. Fantazjuję o dzikim seksie z tak młodymi dziewczynami. Oczywiście wszystko zostaje w sferze fantazji, bo mam świadomość tego, że kobiety w tym wieku są często bardzo niestabilne emocjonalnie i po prostu niedojrzałe psychicznie. Do tego mam dziewczynę, którą kocham i która mnie podnieca, dlatego obawiam się, że w przyszłości pierwsze skutki starzenia się źle wpłyną na to jak ją będę postrzegał a co za tym idzie i na nasz związek... Kolejną przyczyną takiego stanu rzeczy może być fakt, że moja dziewczyna jest moją pierwszą i jedyną, jak do tej pory, partnerką seksualną, więc możliwe, że dlatego mam zaostrzony apetyt na seks. Wiem, że najlepszym wyjściem byłaby rozmowa z psychoterapeutą i bardzo możliwe, że się do niego wybiorę.
Jak sobie z tym radzić? Kiedy pierwotne instynkty przysłaniają umysł nie potrafię w myślach wytrzymać, że nie mogę zaznać seksu z nastolatką...

#seks #nastolatki #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ef10fef0db94d7506cddcd3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Wesprzyj projekt

[........................................] 0% (0zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania: Dojrzale fizycznie nastolatki, majace wszelkie kobiece atrybuty jak uwydatniony biust, okragle biodra itp. Mogą intrygować nawet dojrzałego faceta tto nic zboczonego. Natura, zwierzęca natura.

Tylko moze i są ładne ale gowno o życiu wiedzą, mają często siano w głowie. Nie pogadasz o niczym. Plum i czar pryska.

Ja z doswiadczenia powiem, ze moja rózowa, którą znam od 16 rż. Teraz ma lata największej atrakcyjnosci. Jako 16-20 latka była super delikatna
Wiem, że najlepszym wyjściem byłaby rozmowa z psychoterapeutą i bardzo możliwe, że się do niego wybiorę.

Jak sobie z tym radzić? Kiedy pierwotne instynkty przysłaniają umysł nie potrafię w myślach wytrzymać, że nie mogę zaznać seksu z nastolatką...


@AnonimoweMirkoWyznania: A z czego Ty chcesz się leczyć? Mężczyźni czują największy pociąg do kobiet, których wygląd wskazuje na możliwość urodzenia najzdrowszego dziecka. A w późnych latach nastoletnich, kobieta ma najsilniejszy organizm. Ja mam
Tutaj lvl 30+, który w nastolatkach bardzo gustuje.

Oczywiście wszystko zostaje w sferze fantazji, bo mam świadomość tego, że kobiety w tym wieku są często bardzo niestabilne emocjonalnie i po prostu niedojrzałe psychicznie.


Z jednej strony tak, ale właśnie dlatego seks z dojrzałym mężczyzną może być dla nich lepszy, niż z rówieśnikiem. Bo jeśli relacja jest szczera i dbasz o to, żeby była dla niej pozytywna, to wiesz o wiele lepiej, jak
WybuchowyPiwniczak: Może to wynika z jakiegoś niespełnienia w czasach nastoletnich kiedy wielu rówieśników miało już dziewczyny, a ja wciąż nie

Masz odpowiedź.Z pedofilami jest podobnie - nie mieli dzieciństwa, więc próbują do tego wrócić. Tyle że to są dorosłe osoby z popędem seksualnym i niestety wygląda to jak wygląda. Na pewno pomoże psychoterapia, pewne niepowodzenia trzeba przepracować, inaczej całe życie będzie się to za Tobą ciągnęło. Sporo wykopków uważa to za
Może to wynika z jakiegoś niespełnienia w czasach nastoletnich kiedy wielu rówieśników miało już dziewczyny, a ja wciąż nie

Masz odpowiedź


Ale bzdura. To w czasach, kiedy normalne były związki starszych facetów z 14-latkami, całe społeczeństwo miało problemy psychiczne?

Taką mamy biologię, że ogromna większość zdrowych mężczyzn czuje największy pociąg do nastolatek. Obecnie zachodnia cywilizacja traktuje coraz starszych ludzi wciąż jak dzieci i przez to obecne w wielu krajach (ale nie wszystkich!)