Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 53
Poszedłem z ciekawości że znajomymi zobaczyć co będzie się #!$%@?ć na wiecu Dudy w #tarnow . Ogólnie było spokojnie, kontrmanifestantow mniejwiecej tyle samo co zwolenników Dudy. Reszta to postronni gapie. Było kilka akcji xD Jeden typ coś tam co chwilę gadał do ludzi z pod znaku LGBT, po czym poszedł do żabki i kupił im mleko i snikersa xD
Było kilku gości którzy wykrzykiwali Konfederacja, nie mający chyba nawet 18 lat. Jakiś starszy człowiek podszedł i powiedział mi, że brakuje ZOMO i że powinni skończyć jak murzyn w USA, a jak mu powiedziałem, że Dudę trzeba wykurzyć to powiedział, że mi powinni zrobić to samo xD
Inny znów podchodził do nich i pluł się, że nie trzymają odległości 2 metrów.

Koleżanka poszła sobie zrobić zdjęcie z Duda, to ja wypchnęli z kolejki, i kazali iść bo miała tęczowy parasol xD
#bekazpisu
  • 12
  • Odpowiedz
@eSUBA94 to samo mam w pracy z dwoma typami xD jeden jest w miare tolerancyjny , a drugi gdy wypowiesz sie negatywbie na nasz "ukochany" rząd to by Cie zagryzł szybciej jak pies xD a tak próbuje innych nawracać do wiary xD a najlepsze w tym jest to że on z żadnego programu nie korzysta. Dziś rozmawiałem z innyn zwolennikien naszej głowy państwa i on jest łagodniejszy, stwierdził ze wystarczy dziś rozmów
  • Odpowiedz
@Ronin223: oni są nie reformowalni, dasz dowody na jedno a ci powiedzą wina tuska, na wschodzie polski czy na podlasiu jest taka patologia że słyszałem teksty pokroju "gdyby nie PIS to u was w lubuskim już by niemcy były"
  • Odpowiedz
@bomba4: znudziły mi się próby dyskusji z pisowcami. Bardziej merytoryczne rozmowy prowadzę z psem.
Kiedy pisowcowi kończą się argumenty, a koronny w postaci: "a bo za PO", spływa po mnie jak po kaczce, to pisowiec zaczyna się robić wściekły, w #!$%@? agresywny.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ronin223: większość zwolenników to osoby 50+
Poza pojedynczymi przypadkami Januszostwa, nie działo się praktycznie nic
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@eSUBA94: ale afery za które mieli ich wsadzić ciągle wypominają. Między innymi Amber Gold.
Sam za Tuskiem nie przepadam, ale na przesłuchaniu rozstawił cała pozal się Boże komisję po kątach
  • Odpowiedz
@Endorfinek: też już mam #!$%@? na dyskusje z tym motłochem. 90%pisowskich fanboyow papuguje to co im w telewizorze powiedzą plując jadem na próbę jakiejkolwiek sensownej dyskusji. Jak to mówił stonoga "was trzeba ruchac i na was zarabiać. Obecnie ciężko się nie zgodzić. W tym kraju nigdy nie będzie lepiej. To jest mentalny #!$%@? gdzie władzą będą się wymieniały dwie ekipy, a kraj podzielony na dwa obozy będzie obrzucał się gownem kierując
  • Odpowiedz