Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JacekBalcerzak: @desygnat: tak tak, przeworsk. Przepraszam że teraz ale dużo ogarniania na uczelnie mam :/
@Uzytkownik01: nie mam pojęcia, nie uczesciam do Kościoła ale wątpię żeby mieli maseczki bo kolega mówił na grillu ostatnio że nikogo nie widuje w maseczkach
Nie będzie afery, u mnie cały klasztor zamknęli bo zrobili bierzmowanie i razem z sakramentem rozdawali covida, cisza dalej, zero przeprosin i jakiegokolwiek uderzenia się w pierś XD
@xDyzio: pff u nas tez tak bylo we wsi obok. Laska pozytywna obleciala blogoslawienstwa, komunie sw, procesje w czwartek, od piatku zamkniety kosciol z obawy ze ksieza sie zarazili, a w sobote miala byc komunia ludzie mieli wszystko zaklepane. Po kilku dniach okazalo sie ze jednak ksieza nie maja korony.
@xDyzio: spowiedz akurat to tam mały pikuś jeżeli chodzi o ryzyko zarażenia się od księdza; nie spotkałam chyba jescze konfesjonału bez folii na kratce oddzielającej spowiednika i penitenta.
@agaja: @smileplease: @Znowu-sie-nie-chce: @dudekk602: jest też takie pisemko z sanepidu -> http://www.chrystus-krol.przeworsk.pl/wp-content/uploads/2020/06/komunikat_inspektora_sanitarnego_2020_06_22.pdf

wiem że ten ksiądz nie brał udziału w komunii ale inni księża z parafii tak, a data zaznaczona w piśmie to od 14 do 20 czerwca, trochę mnie to jednak dziwi że nie ma wczorajszego dnia gdzie na raz było pewnie 5x więcej ludzi niż łącznie przez cały tydzień