Wpis z mikrobloga

@wytrzzeszcz: I trzeba było tak od razu. Jak dla mnie to po prostu wygoda- odpalasz, wybierasz coś w zależności od humoru i oglądasz. No i tam też znajdziesz sporo starszych filmów. Nadrobiłam kilka klasyków np. Skrzypek na dachu.
@wytrzzeszcz: Też nie używam #netflix prawdopodobnie chodzi o wygodę i dostęp też do w miarę nowych rzeczy z możliwością zapłacenia twórcy jakiś uczciwych pieniążków. torrenty się kojarzą z nieuczciwością i potencjalnymi problemami prawnymi.
@darjahn: chodziło o wygodę, right? Więc jest, nawet bardziej od DRMowanego netflixa który nie działa bez niewolnych kodeków #opensource

zresztą o wadach netflixa wypowiadano się już milion razy więc nie ma nawet po co przytaczać. Gdy porównasz go z popcorn time jest po prostu bezkonkurencyjny (nie licząc wątpliwej legalności)
@Godid1951: Op zastanawiał się dlaczego ludzie używają netflixa. Nie chodzi tylko o wygodę.. jasne, że piractwo daje więcej możliwości, ale przy netflixie nie muszę się martwić czy spotkają mnie jakieś nieprzyjemności, zawsze są napisy (jak nie polskie to angielskie) a to wszystko za grosze.