Wpis z mikrobloga

nigdy w życiu nie zagłosowałem i nie zagłosuję na PiS. Ubzdurałeś sobie coś. Nikt, kto ma RIGCZ nie zagłosował nigdy na PiS.


@rorf46: problem w tym że to nie chodzi o Ciebie a o Polaków którzy generalnie rigczu nie mają. Dlatego też za 5 lat będzie dokładnie tak jak pisze OP.
@SzycheU: nie rozumiem czemu zakładasz, że Duda te wybory przegra. Przy okazji to takimi wpisami zmniejszasz mobilizację do odsunięcia pisu od władzy
@peetee: tak samo jak wyżej. Duda póki co ma wygraną w kieszeni.
Zamiast tego prorokowania co będzie za pięć lat skupcie się na namawianiu na głos antyDuda na przykład na swojego kandydata.
@muwieszeptem: No z tego co można zaobserwować to ludzie chcą głosować po prostu przeciwko pisowi a najsilniejszym przeciwnikiem Dudy jest Trzaskowski dlatego zakładam ,że w drugiej turze może z nim przegrać.
@SzycheU: niech zgadne, wyborca Hołowni?

Krzycząć o PO-PIS-PO-PIS pominałes nawet koalicje z PSL'em

Lewicy nie było dawno u władzy, ale nie wydaje mi sie, żeby ktokolwiek ich chciał u władzy, tym bardziej konfy
@SzycheU: ja widzę, że sporo ludzi tak z góry zakłada, że Duda przegra. Problem w tym, że to póki co bujanie w obłokach. Tylko silna mobilizacja wyborców wszystkich kontrkandydatów przeciwko polityce pis byłaby w stanie pokonać Dudę. A taka nawet nie istnieje w tym momencie. Kukiz coś tam gada, że jak nie Kosiniak to nie idzie zagłosować w drugiej turze, ze strony wyborców konfy słychać sprzeczne sygnały, część wyborców Hołownii jest
@SzycheU: obecny czas (pandemia, recesja) tworzy nowe szanse dla społeczeństwa, by samo przejrzało (np. 500+ jest obecnie o mniej realnie warte, niż w momencie jego wprowadzania). Problemem jest zapuszczenie edukacji gospodarczej i prawno-społecznej (WoS to takie "niechciane dziecko" ;) trzeba mówić ludziom o np. inflacji czy podatkach, miało za to odpowiadać TVP, ale każdy wie, jak jest ( ͡° ͜ʖ ͡°) imo każdy teraz jest lepszy, niż