Wpis z mikrobloga

Jaką na dzień dzisiejszy jest najlepsza(najtańsza) droga wpłaty na gielde(docelowo binance)
Na chwilę obecną patrzyłem:
-Bitbay z konta bankowego a potem transfer krypto na binance. Strata niewielka jedynie na wymianie coina i różnicy ceny. Jedyny minus taki że zaksięgowanie trwa trochę czasu

-binance wpłata karta, ale niestety nie da rady revolutem, a wpłata polska karta wiąże się ze złodziejskim przewalutowaniem i prowizja

-bitomat, mega drogo

Znacie inne drogi?

#kryptowaluty
  • 14
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@plaisant: pytanko do Ciebie. Chcąc płacić kartą od change invest/change wallet, muszę wymienić krypto na euro i "przerzucić" środki na kartę? Nie da się bezpośrednio płacić BTC?
  • Odpowiedz
@kml86: musisz wymienić, z tego co wiem to tylko kartą od coinbase nie trzeba wymieniać ale coinbase bierze 3% a change nic od gdy robisz zakupy i taka wymiana btc na euro w apce jest do przyjęcia i nie jest to uciążliwe, korzystam teraz z change karty praktycznie codziennie, na początku kiedyś korzystałem z wirex też trzeba wymieniać no i dają cashback w btc ale słabszy kurs wymiany btc i prowizja
  • Odpowiedz
@Kone1963: na 100% nie jest tańsze nawet gdy kupisz LTC i wypłacisz LTC z binance.je co kosztuje dużo mniej niż wypłata BTC to i tak taniej będzie przez change, nawet zakupy na coinbase pro i wypłata za darmo z coinbase pro wychodzi drożej niż na change

zainstaluj sobie apkę i zerknij, tam jest 0% prowizji i lepszy kurs niż na coinbase pro czyli większość giełd krakeny bitpandy mają bardzo podobne kursy
  • Odpowiedz
Tak na szybko sprawdzone po zalogowaniu, zakup 1 btc za €
8476 change
8475 bitstamp
8465 binance.je

na binance je trzeba dodać do ceny 0,1% Trading Fees około 8€ i dodać 0.0005 btc około 4€ za wypłatę
to będzie 8 477,64 czyli wychodzi praktycznie na to samo

na bitstamp prowizja to 0.5% i wypłata też 0.0005 btc to wyjdzie ponad 848X

Trzeba dodać że porównujemy światową czołówkę to i różnice będą minimalne.
  • Odpowiedz